| xlmpq a întrebat:

Se face scoala pe 22 aprilie?

18 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

In pricipiu nu, noua ni s-a spus ca portile scolii o sa fie inchise.

| Razvan a răspuns:

Si la noi e greva dar profa de matematica ne-a amenintat cu focuri apocaliptice daca dam chilul joi de la orele ei.Deci teoretic e greva, noi facem orehee hee

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de conducerea fiecarei scoli.

| AvalohAlyn a răspuns:

Am inteles ca e greva generala pe 22 aprilie si vom sta acasa, asa a zis si la Realitatea TV

| vladimir23 a răspuns:

Se face scoala dar nu se pun note in catalog

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Depinde de liceu.La mine de exemplu se face grevă şi stam acasă. Asta daca nu cumva se schimbă

| liveincolors a răspuns:

La unele scoli se face, la altele nu.

| xlmpq explică:

Yea, nici eu nu fac scoala maine laughing

| OnWeed a răspuns:

Depinde de scoala...Ar trebui sa va anunte profesorii, la noi la liceu au pus la intrare: "Liceul Sadoveanu NU face greva." ca sa ne faca noua in ciuda ca trebuie sa venim si atunci la liceu laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

La mine se facex(

| freehugs a răspuns:

Nope... e greva generalahappy

| cosmic_ray a răspuns:

La noi e un fel de harce-parcea. unii profi au semnat pentru greva, altii nu.deci o ora stau la clasa, o ora la o cafea etc.tot asa pana imi cheltui toata alocatia.(stau cam departe de scoala) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi, nu s-a anuntat intreruperea cursurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma ductonguepoate doar asa in trecere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.time4news.ro/......-da-bacul/ vezi aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...normal ca nu se fac cursuri.

| deutza00 a răspuns:

Si eu am inteles ca cica nu, dar acum ramane de vazut.

| Airinei_Francisc_Corneliu_1993 a răspuns:

E greva nu se face