| Triana a întrebat:

Ceva idei de 1 aprilie? Dau funda la cea mai buna farsa!

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ceva întrebări interesante, de 2 aprilie?

| Triana explică (pentru Musique):

Nu te obliga nimeni sa citesti sau sa vii aici si sa comentezi inutil. Asta e sectia de raspunsuri nu de alte intrebari cu tente de caterinca ieftina.

| alexs99 a răspuns:

1.Cumpara 3 soareci sau orice alte 3 animale de plus, bineinteles, sa fie cat mai mici si numeroteaza-le cu numerele 1, 2 si 4. Ascundeti-le in camera prietenului/prietenei caruia vreti sa ii faceti farsa. Probabil va dati seama ca odata ce a gasit cele trei animalute, il va cauta innebunit/innebunita pe cel cu numarul 3, care de fapt nu exista.
2.E mai veche ideea dar inca functioneaza. Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.
3.Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anuntati ca vor fi deconectati de la reteaua electrica pentru reparatii timp de 2-3 luni.
4.Lipeste-i prietenului tau pe spate o banda anti-furt. In momentul in care va incerca sa iasa din magazin o sa declanseze alarma.
5.Cumpara o punga de chipsuri, de preferat una cat mai mare. Toarna piper macinat peste chipsuri incercand sa agiti punga in asa fel incat sa nu versi continutul. Mergi la colegii de clasa, servici etc si serveste-i insistent.
Funda?

| TroubleWoman a răspuns (pentru alexs99):

Pentru blone nu functioneazawinking

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Lipește o bancnotă pe jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu caut...dar nu idei prostesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te intr-un hipermarket imbracat in gorila sau cu o masca pe cap si umple un cos cu banane cate poti tu, si te orientezi unde e coada mai mare la o casa si te duci sa stai la randlaughing).

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

1.Cumperi un scutec de bebe,
2.iei un gem (parca cel de caise avea culoarea buna in acest caz),
3.te duci langa un tomberon,
4.torni putin gem de caise in scutec (ai grija cum il intinzi mai apoi sa para ca e caca de bebe),
5.impachetezi scutecul (ca si cum ar fi murdar) si il arunci in tomberon.

Si de aici e simplu: suni un prieten sa vina sa-ti tina companie, dupa, imediat il trimiti la magazin pentru putin ca dupa sa te surprinda in ridicola ipostaza de a linge un scutec deja folosit (mm ci bun i gemu acum ha?).

| Triana explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Consulta un psiholog

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Triana):

Am consultat deja, mi-a spus ca sunt un caz pierdut...

| 00AName00 a răspuns:

Lipeste o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice.

| CRC98 a răspuns:

Poti sa-ti pui o masca de zombie sau de alt monstru si te ascunzi si il speri happy

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

GEN concursuri anuntal prin tell ca a castigat ceva, inventeaza, bafta

| xCk0k4iN3 a răspuns:

Daca esti fata poti speria parinti spunand ca esti insarcinata daca esti baiat spune-le ca nu mai esti virginhee hee)