| vlad_1049 a întrebat:

Vreau sa fac cea mai mare farsa de 1 aprilie. vreau niste idei de farse.pls!

4 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Mergi la Basescu in fata presei si in fata SPP-ului si ii dai o palma prieteneste peste limba.Si apoi spui:"GLUMA DE INTAI APRILE!"

| ProjectJackpot a răspuns:

@PROTOTYPE, cum e sa fii prost.Gandeste-te si apoi zi-mi... a stai, tu nu gandesti! TPU pierde cu idioti ca tine.

| PROTOTYPE a răspuns:

Ia o galeata si umple-o cu apa apoi pune deasupra usii si cand intra cineva ii cade in kplaughing sau unge podeaua cu vasilinahappyfundaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogheazate si aruncate d la etajul10