| soricica a întrebat:

Cine detine oare recordul la raspunsuri stupide?
Stiu ca si asta e o intrebare stupida, dar tocmai am vazut un utilizator cu 19 de stupid la un singur raspuns, ma intreb e cineva care are mai mult?thinking

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Avand in vedere ca raspunsurile mai vechi au ajuns cos de gunoi pentru "anonimi" (cum mai zicea cineva), poate am depasit si propriul record, cine stie. De ce sa ne laudam? laughing

| maryana5 a răspuns:

Odata am avut 68 la Amuzant laughing big grin
Dar de'...acum nu multi sunt cei care raspund la intrebari "pe bune" :-

Răspuns utilizator avertizat
| Casiana a răspuns:

laughing Pai dati multe voturi "stupid" la raspunsul meu si iata, avem o castigatoare!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa ma laud, am avut 14 maxim o data, eh. ce vremuri rolling eyes