| NiceBaby a întrebat:

Care este cea mai stupida intrebare la care ati raspuns pe TPU sau pe care ati vazut-o?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Daca ma masturbez cu colgate, voi naste blend-a-med? Si daca da, pe unde?

15 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

A ta! Nu există întrebări studipe pe aicilaughing

| Vizitiul a răspuns:

Hai sa fim realisti, intrebarea ta o cataloghezi ca fiind una?
Astept perspectiva ta.

| Razvan a răspuns:

"De unde vin copii?"Fac pariu ca nu avea mai mult de 10 anihee heeDeci povestea cu barza inca ar mai trebui sa prindawhistling

| IcsD a răspuns:

... thinking chiar nu imi trrece nimic prin minte...

| Fvn a răspuns:

Asta.

| alexdop21 a răspuns:

Intrebari sunt multe, stupide aproape la fel de multe, prost e ca am realizat ca nu prea ma mai atrage ideea de a cauta o intrebarea calumea. Din pacate din user-ul ala care avea o activitate sporita pe site am ajuns unul dintre aia care raspund din cand in cand, si atunci in mare parte la misto. E trist ce se intampla cu site-ul... a devenit mult prea comercial. Toti nebunii isi dau cu pararea, la fel de multi se apuca sa intrebe orice le trece prin cap si a devenit o adevarata lupta sa gasesti o intrebare calumea. Pe chat numai combineli si prostii. Tin minte ca prima zi cand a deschis chat-ul am facut si eu asta, dar era la caterinca si era fun. Dar acum am vazut ca numai asta se face...sau daca se face altceva e foarte superficial. E trista starea TPU-ului, si din pacate nu vad cum s-ar putea imbunatatii

| fame a răspuns:

A fost :,, Cine zice primul ceva dau fundita happy''
am murit de ras laughing

| Poinsettia a răspuns:

" Cum poti deveni siren/a? "

| Lollidella a răspuns:

Si ce ar trebui sa raspundem? laughing postat la 27 Mai 2010 10:05
Raspuns la intrebarea:
fundita love struck. Hiiiiiii 3

Asta mi se pare total aiurealaughing

| NiceBaby explică:

Eu am vrut sa ma amuz un pic!
Celor care nu le place intrebarea nu radspundeti ca nu va rugat nimeni.
am cerut raspuns de la oamenii care au minte.Asta raspunsurile voastre sunt stupide!

| NiceBaby explică:

Da?
Tu esti Demi.Bine poate iesim la un suc laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand au intrebat cum pot sa devina sirenelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti selena?
eu sunt demi lovato