| CreatzaBắ a întrebat:

vreau niste idei...cum poti cauza probleme la scoala?laughing (poate e o intrebare stupida) de ex: fumigene. numai stiu dar fara raspunsuri stupide va rog.mersi

1 răspuns:
| iauru a răspuns:

Maine vobeste cu colegii tai si mergeti prin toata scoala in fiecare clasa si incercati sa convingeti pe toata lumea da pe toti sa nu vina intr-o zi aleasa de tine la scoala ci sa stati toti acasa ca sa functioneze te sfatuiesc sa faci o hartie adica mai multe cu numele tuturor elevilor din scoala te interesezi tu si trimiti cate un coleg in fiecare clasa care sa convinga elevii si in doua zile strangeti semnaturi de la elevi si daca ai peste 75% semnaturi poti sta acasa eu unul o sa fac asta de 1 aprilie anul asta