| DyNo a întrebat:

Cine imi spune cel mai amuzant banc funda!
Atentie, nu vreau link-uri, aveti voie sa postati doar un singur banc pe care il voi evalua, celui mai amuzant ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Un bunic de 97 de ani merge sa-si faca asigurare pe viata.

-Buna ziua. Vreau sa imi fac o asigurare pe viata

- Ce vb bunicule, ai innebunit, asigurare pe viata, cati ani ai?

- 97 zice bunicul

Inebuneste ala de la asigurari.

-Vorbesti serios acum, ce sa o faci?

-Na, vreau sa ma duc cu taicamiu in concediu in afara tarii si bine ar fi sa fim asigurati.

Omul de la asigurari a innebunit.

-Cu taicatu? dar cati ani mai are si el?

-Eh... 125 luna viitoare.

-Si ce faceti in afara tarii?

- E, na mai, mergem sa il vizitam pe bunicul meu.

Omul de la asigurari se da cu capul de birou.

-Ce vb ma tataie, tu tu tu tuuu iti bati joc de mine? Cat are bunicul tau?

-Inchide 142 peste o saptamana.

-Si ce o sa faceti acolo?

-Se casatoreste si mergem la nunta.

Omul de la asigurari este catarat pe geam si este pregatit sa sara.

-Si... de ce se casatoreste?

lasa... ce sa iti spun... il obliga parintii lui.

| DyNo explică (pentru TrendyHedgehog):

Momentan esti in frunte, daca nu vine nimeni cu un banc mai amuzant funda va fi a ta.

8 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Doi soareci stăteau într-un cinematograf și molfăiau o rolă de film. Unul dintre ei se oprește și îl întreabă pe celalalt:
- Îți place filmul?
La care acesta răspunde:
- Nu prea. Mai bună a fost cartea.

| Frunziix3 a răspuns:

Era o baba cu Bula in tramvai, Bula statea pe scaun iar baba il intreaba :
"Pe voi nu v-au invatat la scoala sa cedati locul persoanelor mai in varsta?"
Bula:
"Te dor picioarele, ahhhh? Dar tu cedai locul persoanelor mai in varsta?
Baba:
"Da"
Bula:
"Vezi, de asta te dor acum picioarele!"

| ツDiana a răspuns:

Bula il vede intr-o zi pe taica-su dezbracat, la baie, si il intreaba:

- Tata, ce sunt astea?

Tatal se balbaie putin si pana la urma ii raspunde:

- Sunt… respecte!

Dupa cateva zile, se intalnesc pe scara blocului cu o vecina. Tatal lui Bula o saluta:

- Respectele mele, doamna!

Bula saluta si el:

- Si ale mele, dar sunt mai mici, doamna!

Vine Bula la taicasu cu doua valize.

- Ce ai patit Bula?

-Ma-m certat cu sotiamea.

- In locu tau as fi rupto!

- Ce crezi ca am in valize?

Bula si Strula copii mici, 5-6 anisori fiecare, se duc la femei. Parintii lor mari patroni in state.Intra in primul bordel si spun:

- Doamna, vrem si noi 2 femei, da bune rau!

- Ce sa faceti voi cu ele, ma?

- Ce le fac si barbatii!

- Pai bani aveti?

Scot copilasii un teanc de verzisori dupa care patroana ii trimite pe Bula in camera 9 si pe Strula in camera 11.

Intra Strula in camera si spune barbateste:

- Dezbraca-te, am venit sa te lucrez!

- Ce sa faci ma? Ia de aicea! si incepe sa il bata pe Strula pana l-a dat afara.

Singur pe hol se duce la camera la Bula, vrea sa se uite pe gaura cheii dar nu prea ajungea pentru ca era prea mic, si sta si asculta la usa.

Dincolo de usa se auzeau tipete, gemete, urlete, busituri, cazaturi….

- Uau, zise Strula, si astepta sa iasa Bula.

Intr-un tarziu iese Bula transpirat, cu haine rupte, ciufulit….

- Ei, cum a fost?

- Daca reuseam sa ma urc in pat, praf o faceam!

In zilele congresului P.C.R., Bula vine la scoala. Prima lectie era de muzica. Cand deschide cutia viorii, stupoare: inauntru era o arma automata!

- Ce faci aici cu arma, Bula? il intreaba invatatoarea.

- Eu ca eu, dar sa vad ce face tata cu vioara acolo unde s-a dus.

- Bula, cum a fost examenul la matematica. Cate probleme

ai avut de rezolvat?

- Cinci.

- Le-ai rezolvat pe toate?

- Da, in afara de primele doua si de ultimele trei.

La nunta de argint, Bulă o duce pe Bubulina într-un voiaj minunat, în nişte insule uita-te de lume.

- Vai, dragă, ce romantic...

| BogdaneluluI a răspuns:

Suck my kiss!

| LoveToHate a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Tu spui asta unui baiat?laughing

| BogdaneluluI a răspuns (pentru LoveToHate):

E un cantec...

| DoctorChucky a răspuns:

Bula se duce sa cumpere o palarie verde nu prea verde dar sa fie verde si ii spune vanzatoarei :Vreau o palarie verde nu prea verde dar sa fie verde : Vanzatoare ii spune ca n-are.
A doua zi la fel dar de data asta ii spune :Vreau o palarie rosie nu prea rosie dar foarte rosie : Nici de data asta vanzatoarea nu are
A treia zi Bula gaseste pe seful magazinului si ii spune big grinomnule vreau o palarie galbena nu prea galbena dar galbena, iar seful zice : Sa ma pupi in c*r nu prea in c*r Dar in c*r sa fie laughing

Întrebări recente