| MihaelaStyles a întrebat:

Salut, funda celui mai amuzant banc...

Atentie!

fara injuraturi!

Răspuns Câştigător
| MikiPiki a răspuns:

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia "mama e numai una".
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu "mama e numai una":
-Ionel, tu ce ai scris?
-Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
-Bravo!
-Dar tu Georgele, ce ai scris?
-Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
-Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
-Si tu, Bula, ce ai scris?
-Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
MAMA, E NUMAI UNA!

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bancul asta e luat dintr-o revista:
Ce e mic, verde si se urca pe perete?
Raspuns:un castravete ambitios.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Un copil cu mama sa in parc invatand sa mearga pe bicicleta : Mami uite am reusit sa merg cu 2 maini. Bv mami:X Mami am reusit sa merg cu o sg mana.Bv puiu mamai.Mami am reusit sa merg fara maini.Bv mami:X /mami am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta. Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni. uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

| sherlynjb a răspuns:

Cum construiesc oltenii gardul? pun o scandura si scriu pe ea ''etc''.laughing

| Deea_9628 a răspuns:

După cutremurul din 77 Ceauşescu cheamă la proces cărămida, fierul beton şi cimentul. Ceauşescu vrând să afle de ce s-au dărâmat blocurile îi intreabă pe rând pe cei trei:
- Cărămidă de ce s-au dărâmat blocurile?
Cărămida zice:
- Eu m-am forţat cât am putut dar îs mică şi eu şi m-am spart.
- Fierule beton de ce s-au dărâmat dacă am băgat atâta fier în armătură?
- Păi ce să fac zice fierul beton eu m-am îndoit cât am putut şi dacă s-au rupt sudurile am cedat şi eu
- Ei cimentule, de ce nu i-ai ţinut bine lipiţi şi s-au dărâmat blocurile?
Cimentul supărat răspunde:
- Vă rog pe mine să nu mă băgaţi eu nu ştiu nimic şi nu am nici o vină că nici măcar nu am fost de faţă.