| isabela12 a întrebat:

Cine spune cel mai amuzant banc are o fundita din partea mea.ATENTIE! Doar un singur banc, si nu vreau copy&paste de pe net... vreau scrise de voi

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dar mi-e lene.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu crezi că ceri cam multe? Pe lângă că îţi e lene să cauţi pe gugăl şi ai adăugat o întrebare la fel de tâmpită ca alte sute care există, mai ai şi pretenţia să îţi inventăm noi bancuri. Chiar îţi e aşa de greu să cauţi pe gugăl, sau să te uiţi la răspunsurile de la alte întrebări la fel de tâmpite?

| CautNume a răspuns:

Isabela12 a auzit ca exista Gugal.

Răspuns utilizator avertizat
| Sunnyツ a răspuns:

Original 100-n mie!

La ora de sport ne tot gandeam cum sa scapam de flotari...
Beea: Doamna profesoara, ma scuzati dar am intindere la mana si nu pot face sport.
Profa: Foarte bine. Restul la treaba!
Eu: Doamna profa, ma scuzati dar nu pot face sport.
Profa: Tu ce mai ai?
Eu: Intindere la creier.
Profa: Ti-ai intins nuca?

La ora de biologie:
Profesoara: In ce parte a corpului se afla scrotul?
Andrei: In aparatul bucal!
Profesoara: Andrei? Tu ai co***le in gura?

| Sabiiiii a răspuns:

Era odata un om pe care-l chema Ion Cacat.Toata lumea isi batea joc de el si pana la urma un prieten i-a spus:
-No,da du-te si schimba-ti numele ca iti bate lumea joc de tine.
-Bine,ma, ma duc.
A doua zii, prietenul se duce la el si il intreaba:
-Ti-ai schimbat ma numele?
-Da, ma.
-No, si cum te cheama?
-Vasile Cacat b-)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ion si cainele in caruta.Ion da cu biciul in cal si calul zice"ma doare ma, realizezi?!".Se sperie amandoi si se ascund dupa un copac, la care cainele"mama ce m-am speriat cand o vorbit calu'..."

| April27 a răspuns:

De ce babele nu sunt ca fetele tinere
Pentru ca babele au buricu intre sani!

| Wøodenpints a răspuns:

Sunt enşpe mii de site-uri cu bancuri. Marş acolo şi mănâncă-l cât e cald.

| iKeel a răspuns:

Eşti şi fitoasă, i-a caută singură.
https://www.google.ro/

| umbrax a răspuns:

Sa stii ca sa inventat google si site-urile de bancuri pot sa intrii pe ele nu sa cersesti pe aici bancuri

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru umbrax):

O, Doamne! Eu prin martie am pus o intrebare ca sa-mi dati bancuri si toti au spus bancuri! Iar acum, uitati unde a ajuns TPU!

| umbrax a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Pai in ultimul timp toti au cam incecput sa cerseasca bancuri

| aneliram a răspuns:

Bula la scoala.
Invatatoarea intreaba: Ce e mic, alb si cu 2 picioare? Alinuta: - O gaina. Invatatoarea: - Da, dar poate fi si o gasca. Ce e mare, negru si cu 4 picioare? Alinuta: - Un urs.
Invatatoarea: - Da, dar poate fi si o pantera.
Bula: - Ce e mare si tare cand o bagi in gura si moale si lipicioasa cand o scoti? Invatatoarea-i lipeste o palma.
Bula: - Da, dar poate fi si o guma de mestecat...

| Petrica44 a răspuns:

La spitalul de nebuni, prin curtea interioara, un bolnav tragea dupa el un CD legat cu ata.Un doctor il vede si-l intreaba: Ce faci ma acolo? Domnule doctor, ori sunteti chior, ori incult...nu vedeti ca "trag muzica"!happy

| deutzadia a răspuns:

Bula il vede intr-o zi pe taica-su dezbracat, la baie, si il intreaba:

- Tata, ce sunt astea?

Tatal se balbaie putin si pana la urma ii raspunde:

- Sunt… respecte!

Dupa cateva zile, se intalnesc pe scara blocului cu o vecina. Tatal lui Bula o saluta:

- Respectele mele, doamna!

Bula saluta si el:

- Si ale mele, dar sunt mai mici, doamna!
Sper sa ti placa... Fundita?:*plisssssssssss

| DevilBot07 a răspuns:

Pai era unul cam asa (mai sunt unele modificari ca nu mai tin minte exact) :
Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN *Beep* CA TU TI CU URSU!

| moustache a răspuns:

O asistenta se duce la un pacient care dormea bustean si ii spune:
-Treziti-va! Am uitat sa va dau somniferul!
laughing

| biateo04 a răspuns:

Profesoara s-a ridicat in picioare.
PROFESOARA:Copii, va credeti prosti? Daca da, ridicati-va in picioare. Bula se ridica in picioare.PROFESOARA:Bula,te crezi prost? BULA:Nu, doamna profesoara! PROFESOARA:Atunci, de ce te-ai ridicat? BULA:Nu am vrut sa va las singura!

| biateo04 a răspuns:

Scuze ca am folosit cuvantul prost dar asa e bancul