| Şteefy a întrebat:

Cine imi spune si mie o gluma buna?

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

‎# Domnisoarele care scrie in status "Sunt greu de gasit dar usor de pierdut" imi amintesc de sosete!

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tati.

| DaVà a răspuns:

Maica-te a frumoasa. Sper ca ai ras destul ca sa-mi dai o fundapuppy dog eyes

| AikkoxD a răspuns:

O vacă întreabă.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nimeni de aici.

| CautNume a răspuns:

Gugal.

| Cristianne a răspuns:

O să ardeți în Iad dacă nu căutați pe Gugăl, bă!

| superpissy40 a răspuns:

O gluma buna.

| ?l?a a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Glume+bune+iti+spune+mami.

| Firdinica a răspuns:

Doua furnici rumegau iarba.Un elefant le intre in cale si calca peste iarba.
-Pun pariu ca nu poti a iti pui frimitura asta de paine in cap!
Elefantul si-o puse.
-Pun pariu ca nu poti sa pui piciorul pe frimitura asta de paine!
Elefantul puse piciorul peste frimitura.Atunci furicile zisera:
-Ha ha ha! Uite cat de mare este senviciul!

| ionut3693 a răspuns:

Bula era in china. el se bate cu un ninja timp de o luna. bula saturat de atata lupta ii propune lui ninja sa faca un concurs sa vada cre e cel mai bun. ninja ii da un pumn lui bula si doarme 2 zile. bula il intreaba pe ninja cum se cheama lovitura, la care ninja spune CHEIA DRAGONULUI, bula ii da una si doarme ninja 2 saptamani, la care ninja : cum se numeste lovitura asta. buls zice CHEIA FRANCEZA funda?

| DaVà a răspuns (pentru ionut3693):

Haahahahaaaaalaughing...China cu majuscula...

| Şteefy explică:

Uite...eu am pus intrebarea asta nu pentru ca nu stiam, doar ca sa vad ce gandesc unii si mi-am dat seama ca UNII si-au facut cont doar ca sa isi bata joc de altii