| LordBolton a întrebat:

Cine mai uraste Disney Channel? era mai misto cu Jetix, nu credeti?

31 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ce? Cum poţi să o urăşti pe Violetta? sad

Da-i-aş palme peste faţă.

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Este cel mai prost serial ever in plus ce crezi ca iese daca pui la Violetta in loc de e un a?happy are un nume prost

| Furculingură a răspuns (pentru LordBolton):

Da ...doar numele e prost.hee hee

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Si actori, regia, muzica, poveste, regizorul stai despre ce vorbeam...

| SiLaS a răspuns (pentru Furculingură):

Cine naiba e aia?

| Furculingură a răspuns (pentru SiLaS):

O deformaţie de peşte handicapat.

| LordBolton explică (pentru SiLaS):

Este un tanc care naste

nu, este de fapt este un serial prost

| SiLaS a răspuns (pentru LordBolton):

Asa ewinking

| єχcєєℓ a răspuns:

Îmi e dor de Ce-i cu Andy sad

| LordBolton explică (pentru єχcєєℓ):

Si miesad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LordBolton):

Sau de viața cu Loui sau cum se scrie sad

| LordBolton explică (pentru єχcєєℓ):

Se scrie louie, sau clasa 408 ce aventuri

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LordBolton):

Eu crdeam că e clasa 402 laughing
Exact...pfiu dacă scoteau și Curaj de pe cine chiar că înjuram peste tot sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LordBolton):

Am vrut să scriu C N de la cartoown netwrok dar mi-a editat...

| LordBolton explică (pentru єχcєєℓ):

Era 402 ce fraier sunt happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LordBolton):

Nuu nu ești mă laughing
Stai chillhee hee

| PedoBarbie a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Louie

| suităr a răspuns:

Se mai uită cineva la Kid VS Cat?

| Reiko a răspuns (pentru suităr):

Eu, pe net xD

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Au efecte de câcat, actori proşti şi scenarii varză. Da, mai bine era cu Jetix.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Cel mai bine era cu FoxKids.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place : Nini, Violeta, Pisicile Salbatice, e ceva prostie waiting ...Nu-mi mai place Hannah Montana, Jack si Blake si Sonny si steluta ei norocoasa. Astea le detest phbbbbt .App.Mai fain e Disney Channel decat Jetixwinking Daca vrei Jetix uitate pe net la fostele desenewinking

| SiLaS a răspuns:

FoxKids si Jetix nu se compara cu rahaturile care se difuzeaza pe Disney Chanel sad

| HaLoGeNNN a răspuns:

Eu il urasc, e o parcarie

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Si mie imi placea mai mult Jetix. Dar na nu stiu de ce au scos! Pentru Jetix! Pentru Jetix!

| Clawd3lw a răspuns:

Nu era fain, mult mai fain. Acum un an era mult mai naspa ca erau si programele care acum sunt pe Disney Junior (parca le'a scos...).

| SiLaS a răspuns (pentru Clawd3lw):

Disney Junior e mai misto ca Chanel.La Micky se mai uita vreun copil dar la aia cu bona vampir... ma dezgusta

| Clawd3lw a răspuns (pentru SiLaS):

Pe acest post ma uit doar la Phineas si Ferb...

| SiLaS a răspuns (pentru Clawd3lw):

Nici aia nu prea ma incanta

| iStarry a răspuns:

Da...acum serialele astea de pe Disney sunt din ce in ce mai tampite si sincer, daca nu ar fi inregistrarea aia cu oameni care rad, chiar ca nu ar mai rade nimeni...la desenele de pe Jetix chiar radeai laughingDar dupa ce Disney a cumparat studioul in 2009 nu cred ca o sa mai vedem Jetix decat pe net sad

| lairon a răspuns:

Jetix era mult mai bun