| robert23232 a întrebat:

Ce preferati jetix sau disney channel?

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Eu una jetix. Poate te intrebi de ce? Ei bine este un post de desene animate pentru copii. Daca este asa ar trebui sa dea desene pentru copii.
Disney Channel este in mare parte plin de,, desene'' care copiilor nu le plac. Hanna Montanna, Magicienii din Waverly Place sau altele.

Eu una aleg Jetix, insa pacat ca nu mai este acest post de desene.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Duck tv

| Smiley2200 a răspuns:

Unlele de pe jetix si altele de pe disne dar cel mai mult jetix

| LauraGirls a răspuns:

Jetix