| Fetita a întrebat:

Cine stie bancuri? ziceti-mi si mie cateva ca vreau sa rad putin... Sa vad care e cel mai >amuzant:

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

O blonda mergea cu avionul spre montreal,in timpul zborului se ridica de pe locul ei de la economic class si se asaza pe unul de la business class.insotitorul de zbor se duce la ea si ii spune sa se aseze pe locul ei de la economic class,ea ii raspunde:sunt blonda,frumoasa merg la montreal si raman aici.insotitorul de zbor ii spune copilotului ce se intampla,se duce copilotul la ea si blonda ii raspunde cum ia raspuns si insotitorului.cei doi se gandesc sa o lase sa stea acolo iar cand ajung la montreal sa o dea pe mana politiei.ce spui,e blonda?intreaba pilotul.lasa ca o rezolv eu,sunt insurat cu o blonda,stiu ''limbajul''lor.se duce pilotul,ii sopteste ceva si blonda isi cere scuze si se muta repede la economic class.cei doi uimiti,il intreaba pe pilot cum a reusit.iam spus ca business class nu se duce la montreal!

4 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Hai sa-ti zic un secret. Scrie pe google bancuri, o sa gasesti o multime! laughing
Totusi, iti zic si eu un banc...

3 testoase merg la pescuit…
Tiptil, tiptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele…
Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John.
John:
- bah, eu nu ma duc ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea!
Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca, si pleaca John…

Trece 1 zi, doua…7…Una din testoase vroia sa manance.

Dar cealalta o opreste:
"nu mai, c-am jurat ca nu mancam"…
Mai trec zile…10, 20…dupa 30 zile se gandeau ele:
"mai, John n-a mers atat…imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance. Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!"
Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis:
"Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc!"

| melissa_3397 a răspuns:

Bula si Strul se cearta in timp ce se jucau :
Bula : Mama mea este mai buna decat a ta.
Strul : Asta spune si tatal meu.

Sotia catre sot:
- Dragul meu, ce preferi, o femeie frumoasa sau una inteligenta?
- Nici una, nici alta, stii doar ca eu te iubesc numai pe tine.

O femeie pleaca, fara sotul ei, in vacanta in Caraibe. De abia ce ajunge, face cunostinta cu un negru aratos, si, dupa o noapte de amor inflacarat ea il intreaba:
- Cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ii raspunde el.
In fiecare seara ei se reintalnesc, fac dragoste, ea il intreaba acelasi lucru iar el ii da intotdeauna acelasi raspuns. Intr-o seara ea ii spune:
- Este ultima mea seara aici, maine plec acasa. O sa-mi spui totusi cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ca o sa razi de mine, zice negrul.
- Hai zi, ca nu rad, n-am de ce.
- Bine... Pe mine ma cheama Zapada.
Tipa incepe sa rade mai sa se sparga, la care negrul furios :
- Eram sigur ca o sa razi de mine, mai bine nu-ti ziceam!
- Nuuu, ma gandeam ca sotul meu n-o sa creada cand o sa-i spun ca am avut 30 cm de zapada in fiecar zi...

O blonda sta in fata unui zid!
Zidul se darama!
Care-i morala?
Cel mai destept cedeaza...

ce este o suvita neagra in parul unei blonde smug? O speranta

S-a dus Bula intr-o duminica la Biserica. Preotul tinea slujba. Pe Bula il trece nevoia. Se urca pe Biserica si incepe sa faca. Preotul striga:
-Doamne, daca esti printre noi, da-ne un semn!
Atunci ii cade ca**tul lui Bula printr-o gaurica direct in mainile preotului. Popa zice:
-Multumim, pentru semn!
-Ce vrei in schimb?
Bula zice de sus:
-Hartieee!

Bula isi dorea foarte mult o bicicleta si s-a gandit ca cel mai bine ar fi sa-i scrie lui Iisus.
In prima scrisoare, a scris dupa cum urmeaza: "Draga Iisus, prietenii mei spun ca am fost foarte cuminte si ca as merita o bicicleta." Se uita Bula la scrisoare, o citeste de cateva ori, dar nu-l multumeste.
Scrie a doua scrisoare: "Draga Iisus, am fost foarte cuminte si vreau o bicicleta!" Nemultumit si de aceasta data, arunca scrisoarea nervos.
Scrie a treia scrisoare: "Draga Iisus, te rog sa imi dai o bicicleta!" Nici asta nu i se pare suficient de convingatoare si o arunca.
A doua zi dis-de-dimineata, se duce Bula la biserica, sta ce sta si iese cu ceva sub hainuta.
Ajunge acasa, scoate o foaie de hartie curata si incepe sa scrie: "Iisus, mama ta e la mine. Daca vrei sa o mai vezi, da-mi o bicicleta!"

bula se duce la scoala
doamna:ii zice bula ai invatat poezia
bula:da
bula:catelus cu parul cret fura rata din cotet si se jura ca nu fura ah te-am prins futu*e-in gura

| KeepCalm a răspuns:

Sau poti cauta pe youtube : unguru` bulan.hee hee:*
Este foarte tarehappy
Te pup :*. Papa:-H

| M.madallina a răspuns:

-aceasta-i una dintre fotografiile la care tin cel mai mult.rarisima.
-nu vad nimic special la aceasta poza, e nevesta-ta.
-da, dar am prins-o cu gura inchisa.