| ღAncaღ a întrebat:

Cine stie bancuri? bancului cel mai amuzant funda!

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Aurul expus in aer liber sufera vreo schimbare? -Da, domnule profesor. -Intr-adevar! si anume? -O schimbare de proprietar

O blonda, la volanul unui jeep, este trasa pe dreapta de poliţie: - De ce in faţă si in spatele masinii aveti numere diferite? - Cel din faţă este mobilul iar cel din spate numarul de acasă

După noaptea nunţii, mirele spune puţin ofticat: - Din câte văd dragă, eu nu sunt primul… Soţia, în timp ce fuma o ţigară răspunde: - Din câte văd şi eu, nu vei fi nici ultimul
La uşă sună un ţigan şi întreabă: - Nu aveţi cumva vreo vechitură de care v-aţi putea lipsi? - Stai puţin s-o chem pe soacră-mea!
Şah mat în trei mutări: Negrul ia Dama, Dama ia valuta, Albul ia SIDA.
Ce zice o blonda cand intra intr-un bar? -O skol la toti!
Alinuta: De ce fuge tata in zig-zag, mama? Mama: Taci si mai adu gloante!
Tata: Alinuta, fii draguta si fa-i o baie fratelui tau. Dupa vreo juma' de ora tatal intra in baie...Alinuta il tinea de urechi pe fratiorul sau si il tragea prin apa. T: Alinuta, mai pune mana si mai freaca-l si tu. Alinuta: Ce-ai innebunit, vrei sa ma oparesc?
Alinuta: Bunico, pot sa ma joc cu sanii tai? Bunica: Bine, da' sa nu iesi din curte
Alinuta: Mama La usa e un nenea care strange donatii pentru azilul de batrani. Mama: Bine dai-l pe bunicul.
Alinuta mergea prin padure. La un moment dat se intalneste cu o pasarica care-i spune: - Daca nu te mariti te mananc. Speriata fuge repede la mama sa si ii spune: - Mama, mama, trebuie sa ma marit! - De ce? - Ca ma mananca pasarica.
Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba: -Asa mic si deja ti-a crescut mustata? -Si tu asa mare si tot fara sutien?

1 răspuns:
| Forev?r a răspuns:

Banc,banc,banc,banc.