| ErrChan a întrebat:

Cine stie niste glume foarte foarte amuzante?am nevoie!funda!

16 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=glume+foarte+foarte+amuzante

| PotcaPădurii a răspuns:

Jet.Spanzura-te.
E T/A, nu Culegere de Bancuri.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Mdah,si eu am nevoie de un tip bun,hot,cu bani, cu stil,romantic,amuzant,carismatic, care sa ma iubeasca si sa ma suporte... imi faci rost, iti fac rost

| Kazimir a răspuns (pentru LumeaÎnTreiDe):

Ți l-am găsit. Partea bună e că e user TPU. Trimite-i mesaj privat, o să-l surprinzi: http://www.TPU.ro/utilizator/aqxai

| AlinaaAli a răspuns (pentru Kazimir):

thinking asta-mi miroase a tradare waiting

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ba nu sad (paranteză)

| AlinaaAli a răspuns (pentru Kazimir):

Sper waiting
ca daca incerci ceva necurat pe la spatele meu, ti-o tai josbatting eyelashes

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Intreaba pe nea'Gugal

| CautNume a răspuns:

Inca cineva pe care-l uimesc daca ii zic ca exista gugal.devil

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

I-a vezi, pe google nu găsești?

| GodInLol a răspuns:

Daten mortii matii...nici de gugal nai mai auzit

| Mephisto666 a răspuns:

Baaaaaa
laaaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaaaaaaggggiiiiiiiilooooooooooorrrrrrr
asta e trivia, nu culegere de bancuri, m-u-i-s-t-i-l-o-r

| ItachiUchiha a răspuns:

« Faze tari: Dans la bara fail
Alte poze haioase de pe la noi »

Bancuri foarte haioase

Data publicarii: 27-Jan-2011

Bancuri foarte haioase
Dupa ce loveste un pieton pe trecere, soferul scoate capul pe fereastra si tipa:
- Fii ba atent!
Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:

- De ce, ba?, dai inapoi?
———————————
Medicul ginecolog dupa consultatie:
- Doamna, am o veste buna.
- Domnisoara!
- Domnisoara, am o veste proasta.
———————————
Stiri rutiere:
Astazi a avut loc un accident intre o Dacie si un Bentley de 280 mii euro.
Soferul Daciei a reusit sa moara la timp…
———————————
I : Care este diferenta dintre un bou si o vaca?
R : Boul zambeste cand il mulgi!
———————————
Nu-i atat de dificil sa-ti gasesti femeia visurilor tale. Dificil e s-o ascunzi de sotie.
———————————
- Draga, stii care-i diferenta dintre un minut de sex oral si un minut de sex normal?
- Nu…
- Ai doua minute sa-ti explic?
———————————
- Fiica dumneavoastra, zice doctorul, are o nevroza. I-as recomanda multa distractie.
- De ce gen?
- De genul masculin!
———————————
A fost odata un copil urat, atat de urat incat barza a venit de doua ori:
o data sa il aduca si inca o data sa-si ceara scuze.
———————————
I: Care este diferenta dintre o femeie si o baterie?
R: Bateria are si o parte pozitiva.
———————————
Nevasta e ca matematica, pur si simplu nu poate fi contrazisa.
———————————
I: Cum ii dai nevestei mai multa libertate?
R: Ii largesti bucataria.
———————————
- Draga, mi-am cumparat un costum de baie din 3 piese.
- 3 piese?!?
- Da, palarie, ochelari si slapi.

———————————
La o firma se prezinta doi canibali pentru angajare. Prima data n-au vrut sa-i angajeze, dar, intr-un final, sunt angajati cu conditia sa nu manance oameni.
La inceput, totul merge bine, insa dupa cateva luni se observa ca a disparut o frumoasa secretara. Se fac cercetari si ii iau la intrebari pe canibali.
Acestia nu vor sa recunoasca, dar dupa un timp unul dintre ei recunoaste ca a mancat secretara.
Normal, este dat afara. Al doilea canibal il conduce pana la poarta si ii zice:
- Ce te-a apucat sa mananci secretara?
Eu de cateva saptamani mananc ingineri si nimeni nu le-a simtit lipsa.
———————————
Politicienii sunt ca pampersii, trebuie schimbati cat mai des din aceleasi motive…
———————————
Viteza maxima in pat este 68 la ora, pentru ca la 69 te rastorni.
———————————
Una, roasa de dragoste, compune noaptea un SMS iubitului:
"Iubitule. Daca dormi, trimite-mi visurile tale. Daca razi, trimite-mi zambetul tau. Daca plangi, trimite-mi lacrimile tale, …!"
Raspunsul nu intarzie:
"Iubita mea. Ma cac. Ce sa-ti trimit…?".
———————————
Un tanar de 18 ani statea toata ziua pe net: chat, sex virtual, site-uri porno, etc.
Intr-o zi bunicul, satul deja de ineptiile nepotului vine si ii zice:
- Auzi, nepoate, eu cand eram de varsta ta am fost cu prietenii la Viena.
Am intrat in primul bordel, am mancat tot ce-am gasit pe-acolo, am ras toata bautura, apoi am mers sus si am f***t toate curvele, apoi cand am coborat ne-am pisat pe mesele si pe barul de la parter si am plecat fara sa platim.
Alui mic ii place ideea si dispare de acasa o saptamana. Cand se intoarce era tot vanat, cu mina si piciorul in ghips.
– Ce-ai patit nepoate, il intreaba mosul.
- Am fost cu prietenii la Viena. Am intrat in primul bordel. Am mancat tot ce-am gasit pe-acolo, am ras toata bautura, apoi am mers sus si am f***t toate curvele, apoi cand am coborat ne-am pisat pe mesele si pe barul de la parter, iar cand sa plecam fara sa platim au aparut 4 gorile si ne-au batut de ne-am ****
pe noi.
- Auzi, nepoate, da’ cum te-ai dus tu la Viena?
- Pai, am mers cu Omnia Tours. Da’ tu bunicule?
- Eu? Cu rusii in ’45!

| Hyora a răspuns:

Copilul:-Nu vreau sa mananc ciorba.
Mama:-Dar trebuie s-o mananci.
Tatal:-Nu obliga copilul daca nu-i place!
Mama:-Foarte bine.Atunci mananc-o tu, barbate! Sa vedem!
Tatal:-Vino, dragul meu! Vrei sa mananci ciorba sau preferi doua palme? laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor Sper sa-ti placa laughing!

| klameteo a răspuns:

Saracu google a ramas fara utilizatori crying(

| Spintecatoarea a răspuns:

Uite o gluma:ea:cati ani credeti ca am, domnule? el:vreo 20 de ani...lumina!