| Raainbow a întrebat:

Sunt cam trista si am nevoie de niste glume dar sa fie amuzante! cite mai multe! funda

1 răspuns:
| DennyxD a răspuns:

Un rocker ajunge dimineaţa acasă beat mangă şi dă peste mamă-sa în bucătărie:
- Mamăăă! Mi-e răăăuuu….
- Ce să-ţi dau dragul mamii ca să-ţi treacă?
- Pune-mi o manea, să vărs!

Alinuta pleaca la bunici.Mama a sfatuit-o ca atunci cand vrea sa faca pipi sa-i spuna bunicului ca vrea sa mearga afara sa fluiere. In prima seara nu s-a intamplat nimic. A doua seara la fel. A treia seara pe Alinuta o trece pipi.Ii spune bunicului: -Bunicule, vreau sa ies afara sa fluier. -No, doara, ce-ti veni? Vrei sa te manance lupu'? -Bunicule, eu nu mai pot, eu vreau sa fluier. -No, bine, fluiera in urechea mea ca sa n-o trezim pe bunica

O baba mergea pe calea ferata. din spate venea trenul, suiera, suiera, dar baba nimic. Se gandea:
Doar nu-s bagaboanta, sa intorc capul!

Teacher: Can u tell the name of 3 great kings who have brought happiness & peace into people's lives?
Student: Smo-king, Drin-king and Fuc-king...

Era un student cam timid şi pusese ochii pe o tipă super mişto în discotecă. Toată seara s-a gîndit ce să îi spună, dar de fiecare dată cînd născocea ceva, timiditatea îl tragea înapoi. În cele din urmă, tipa se duce la baie. El se hotărăşte să o urmeze şi să o aştepte la uşa pentru a putea intra în vorbă cu ea cînd va ieşi. A repetat în minte tot felul de replici de agăţat, iar cînd tipa a ieşit a tras aer în piept, a luat o figură de macho şi i-a zis: - Te-ai cac.t frumoaso?

Doi tipi la un bar:
- Domne' o vezi pe fata aceea de la masa? Arata ca un barbat.
- Domnule, nu-ti permit sa o comentezi, aia este fata mea.
- Va rog sa ma scuzati, nu am stiut ca sunteti tatal ei.
-Nu sunt taica-su, dobitocule sunt maica-sa!