| J0B0MAT a întrebat:

Cine vrea sa fie sora mea sau fratele meu pe TPU? love struck
Ca eu nu am frati si surori in realitate.sad

Răspuns Câştigător
| SERIALS a răspuns:

Atunci voi fi fratele tau!

66 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Eu, dacă accepţi happy

| J0B0MAT explică (pentru Anonimuserr):

Daaaa.love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Dar tu vrei astasad

''Mai lasa-ma in pace, omule odata''

Vorbeeee care tot mai dor, vorbe spuse prea usoooorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu, dar deja sunt love struck eu aș fi vrut să am un frate în realitate sad

| J0B0MAT explică (pentru AvalohAlyn):

Ba vreaulove struck
Nu le-am spus usor, ci dupa ce m-ai batut la cap cu vreo 7-8 intrebari.laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

kiss.fa-ti pe TPU

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mult mi-a fi placut sa fiu eu fratele tau, in realitate.happySincer.Dar nu mai mare, mai mic.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

mai mic voiam și eu laughing dar prea târziu de acum, mama nu mai produce nimic rolling on the floor

| J0B0MAT explică (pentru AvalohAlyn):

De ce mai mic? laughing

| SERIALS a răspuns:

Cati ani ai?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mereu mi-ar fi placut sa fiu sub protectia si sub aripa unei surori mai marilaughing

| J0B0MAT explică (pentru SERIALS):

Suficienti.

| RAY a răspuns:

Ce sora ce frate eu caut doar sotie atat, ne vedem la altar daca doresti desigur

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Eu vreau frate sau soratongue
Sa nu te duci la altar cu vreo fata, ca fetele-s ipocrite.

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da nu pot sa te iubesc asta e problema, nu toate sunt ipocrite depinde de fiecare am cunoscut atatea femeii in ultimi 2 ani si sunt diferite

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

E bine ca de la toate s-a ajuns la nu toate.
De ce nu poti sa ma iubesti sad

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu ca sora ca am nevoii draga

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Lasa nevoile pentru alta.
Asta e, daca nu ma iubesti.Mai am 2 frati care ma iubesc tongue

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Bafta cu ei

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

N-am nevoie.

| Seba2013 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si mie mi-a spus vorbe care dor.
"Mi-a spus ca nu ma mai ia in excursie" :'(

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Acuma serios mi-ar placea o surioara cand nu am ce face sa vb cu cineva

| J0B0MAT explică (pentru SERIALS):

Multumesc happy

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Ok.Am inteles. Sunt foarte rea.
Deci nu vrei sa fii fratele meu?crying

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Deci pana acum nu ai fost serios?
Deci nu ma iei in serios? sad
Deci vrei sa fii fratele meu sau nu, hotaraste-te!

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Uitasem fetele nu au simtul umorului, eu mereu iau fetele in serios, ce naiba e aia sora virtuala, poate amici atat, eu n-am surorii imaginare, virtuale, amice si surorri reale

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Eu cred ca tu cam iei fetele la misto laughing)
Da nu te-am intrebat daca ai sau n-ai. Daca vrei sa fii fratele meu pe TPU zici da, daca nu, zici nu.

| Seba2013 a răspuns (pentru RAY):

Bai Ray, esti incredibil.
Eu nu te judec, fiecare cu parerea lui.
Eu iti dau un sfat, doar atat.

Nu este bine sa vezi intr-o fata doar sexul.
Fata nu este un obiect sexual.....este un semen de-al tau, cu care poti schimba multe idei, si asta insemna prietenie.
Prietenia este de folos, iar prietenia nu insemna sex.

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cand o sa gasesc una sincera crede-ma ca am sa fiu sincer cu ea,eu fara umor nu vad viata, crede-ma ca viata mia demonstrat ca din nimic si ca viata te ea la misto de multe ori, am cunoscut o fata perfecta era glumeata, serioasa, inteligenta dar avea un defect era nervoasa

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Da lasa-l pe el.
Raspunde-mi la intrebareeee!