| Claudiuu a întrebat:

Cei care nu aveti surori sau frati ati vrea o sora sau un frate?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Pai.chiar daca e bine sa ma ai o sora, un frate.eu nu-mi doresc. dc? nu, nu pentru ca sunt egoista. mi-as fi dorit o sora mai mare.sau un frate mai mare. da sa fiu eu cea mare...nulaughing

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am, si nu imi trebuie asa imparteam locuinta el cu familia lui si eu singur nu ma simteam in largul meu acolo.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu.Niciodata nu mi-am dorit.Nu vreau sa impart averea cu nimeni.Si asa singura mare avere e apartamentul care deci imi va ramane mie. :X laughing

| mihaela0205 a răspuns:

Da. Chiar as vrea. Oricat ar fi el/ea de enervant. big grin

| Adry05 a răspuns:

Daaa, mi-aș fi dorit mult

Răspuns utilizator avertizat
| Biu a răspuns:

Chiar as vrea sa am o sora.
Cu un an sau 2 mai mare ca mine :d

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Eu am o sora...nu e chiar asa super... dar nu e nici rau!

| Bianca29_9665 a răspuns:

Da eu as vrea o sora mai mare ca minehappy

| andrei0andrei a răspuns:

Sincer o sora mai mare as vrea...

| xellos a răspuns:

Nu imi trebuie.