| MetalGreetings666 a întrebat:

Considera ca esti soferul unui autobuz. Daca la prima satie urca x calaori si coboara y iar la a doua urca inca z si coboara 1, avand aplicatia numerica x=5y si z= x*x, determinati varsta conducatorului.

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

X=5y si z=x*x rezulta ca consucatorul=soferul, din asta rezulta ca varsta soferului=varsta mea, respectiv varsta ta daca tu esti conducatorul.

35 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Varsta mea daa

Elianna
| Elianna a răspuns:

Varsta soferului este si varsta mea, daca eu conduc!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Haa`?

Sigur nu ai gresit categoria?

| Gandăr a răspuns:

E de vârsta mea.
E minor...
Îl amendăm... D:
Mă amenedaţi pe mine straight face.
Fuuu-.

| CastorR a răspuns:

Prima satie... x calaori.
Mai bine nu-ti mai bate capul cu problema asta de logica si pune mana pe o carte de Lb romana.

| ClownFish a răspuns:

Soferul are 12 ani...
*Like a boss! smug*

| Lightning1997 a răspuns:

Trebuia pusa la educatie si cultura generalahappy

| Kazimir a răspuns (pentru Lightning1997):

Ar cam trebui să-ți schimbi numele că oricine are boss la nume e considerat un cocalar infect analfabet și virgin.

| Pufi1999 a răspuns:

5 ani

| Șosețică a răspuns:

E fumata... eu am 12 ani deci si condcatoru' are tot 12

caramela
| caramela a răspuns:

Ha ha hatongue vrei sa imi afli varstatongue nicio sansasmugsmugsmug

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Ha ha hahappyAi 41 sau 42 de ani!

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Ha ha ha ce tare estitongue

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Ti se parewinkingAsta daca ai pus corect datele la profilhappy

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Sunt corecte si nu imi e rusine cu varsta care o am, sunt mandra si am si 2 copii minunatilove strucklove strucklove struck

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Ce treaba are varsta cu rusinea?! Ai doi copii? Bravo, sa-ti traiascahappy

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Multumesc! era vb de datele corecte de la profil...smug

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Da,n-am crezut pana nu mi-ai confirmat tu! Era vorba de datele de la profil care aveau lagatura cu varsta ta, dar find un site public, sper ca ma scuzi ca vorbesc " la pertu"

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu conteaza la ce pers vb, important e sa nu ne jignim...

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Nu asta e politica site-uihappyCine procedeaza asa, da dovada imaturitate si lipsa de bun simt!

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Si se mai gaseste cate unu...straight face

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Da,normal! Daca unii copii si-au facut cont pentru distracti... Uita-te si tu la majoritatea utilizatorilor de acest gen sa vezi ce varsta auhappy

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

7-8-9 ani sunt cei mai multi...nu asta ar fi durerea, durerea e ca pun niste intrebari de te lasa mascastraight facestraight face

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Eu nu stiam sa formulez astfel de intrebari la varsta lorlaughingAr fii fost ok sa fie multi de varsta ta, era mult mai interesant site-ulhappy

| caramela a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu am nimic cu ei, uite asa mai invat si eu cate cevahee hee dar unele intrebari chiar te lasa masca!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru caramela):

Oare ce puteai sa inveti tu de la ei? Tu esti mama,ai resposabilitati,ei n-auhappyTu sti ce e viata in adevaratul sens al cuvantului, ei nu stiu(inca)Unele intrebari sunt puse la misto, dar merita cititelaughing

| MetalGreetings666 explică (pentru ROB3RT89):

Sa sti ca ai dreptate, pentru ca si eu am 13 ani si pot sa pun niste intrebari de ori vrei sa-mi dai o mare palma ori te gandesti 10.000 de ani si tot nu poti sa-mi raspunzi.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru MetalGreetings666):

Te regasesti printre randurile de mai sus sau ti-au murit laudatori? Evit pe cat posibil oamenii de genu tau,n-are rost sa stau sa-ti explic acum cum sata treaba, dar iti zic pe scurt.Te crezi si pretinzi ca esti inteligent/a? Asta denota un om slab si fara caracter, macar de putina modestie dai si tu dovata!

| MetalGreetings666 explică (pentru ROB3RT89):

Din pacate mi-au murit.crying
Nu ai vrea tu sa ii inlocuiestirolling on the floor?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru MetalGreetings666):

Chiar de as vrea nu pot sa te incurchappyEsti genu de fata de care ma indragostesc la prima vedere+ca ai un caracter care ma atrage:XSa nu uiti de intrebarile filosofice, alea de care vorbeai mai sushee hee

| MetalGreetings666 explică (pentru ROB3RT89):

Sperwinking, dar la ce ceata e in mintea mea acum gandesc intr-un fel, si duoa jumatate de ora imi dau seama ca am gresit si trebuie cumva sa remediez. Ah si ma scuzati ca v-am vorbit cu "tu". Deci dumneavoastra daca ati putea sa-mi iertati greseala ar fi ok ca sa fiu sigura ca nu supar pe nimenibatting eyelashes.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru MetalGreetings666):

Dumneavoastra?!laughingAsa batran ma crezi? Nu cred ca ai suparat pe nimeni, asa ca nu te stresa cu asta:happy

| MetalGreetings666 explică (pentru ROB3RT89):

Ei, batran in nici un caz big grin. Poate aratos happy.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru MetalGreetings666):

Pai atunci nu mai vorbi cu "Dumneavostra", ma faci sa ma simt batranlaughingAratos? Normal, am ochi albastrihappyVezi ce modest sunt?!

| MetalGreetings666 explică (pentru ROB3RT89):

Bine tu!winking