| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

.. va rog sa imi raspundeti doar daca stiti si nu ca ati citit de pe internet, pentru ca si eu am citit si acele postari nu cred ca mai sunt valabile.
Intrebarea mea este daca pe lacul Chinteni din Jud Cluj este vreo taxa sau se poate pescuii gratuit, si ce speci de peste sunt? Cea mai buna intrebare este premiata. RASPUNDETI DOAR DACA STITI, NU DATI DETALII INVENTATE

1 răspuns:
| Cardaucq a răspuns:

Este gratuit anii trecuți a fost cu plata sunt Pești din aia mici am uitat cum se numesc