| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista viata pe alte planete? big grin

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Exista, exista. Exista si moarte.

| Musique a răspuns:

Desigur!
Nu ai auzit de tărâmul castraveţilor muraţi?
Să-i vezi pe prietenii mei,castraveţi, cât de inteligenţi sunt.
Vin-o cu mine, să te convingi. big grin

| PotcaPădurii a răspuns:

Viata= prostei
Vid=moarte=lips vietii=lips prostiei...
Nu sunt sigura, dar parca as vrea sa fie numai intelepciune pe celelate planete...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai intrebat daca exista viata , nu viata inteligenta. Viata exista si pe o parte din planetele sistemului nostru solar dar sub forma de bacterii.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai intrebat daca exista viata, nu viata inteligenta. Viata exista si pe o parte din planetele sistemului nostru solar dar sub forma de bacterii.

| Serena1993 a răspuns:

De unde crezi ca vine Boc?

| blueangel99 a răspuns:

Eu cred că da.
Dar nu în planetele vecine, ci pe cele depărtate.
Sunt sigură că nu suntem singuri. Poate pe acele planete nu e viaţă la fel de evoluată, dar tot viaţă se poate numi. Sau poate că există civilizaţii mult mai dezvoltate thinking
Nu ştiu sigur, timpul e cel mai în măsură să zică dacă da sau nu.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da exista
Un specimen aparut de pe Marte --> ValLyi

| HepiBăluns a răspuns:

Nu lucrez la NASA.

| Pawesome a răspuns:

Pai cum.Eu scriu de pe Pluto acum.Sa vezi lumea de aici toti is cu laptopul in mana si citesc intrebarea ta

| Meryem027 a răspuns:

Consider ca da.Asa cum exista viata pe planeta noastra, la fel de bine poate exista pe o planeta nedescoperita inca de noi si pe care s-ar putea sa n-o descoperim niciodata.Acum fiecare cu parerea lui, nimeni nu stie cu certitudine. Pupici!

| anonima20 a răspuns:

Hey.chiar ieri la scoala am vazut un film despre asta, si a zis ca exista viata si pe celelalte planete:p

| VladBbbb a răspuns:

Ar putea exista sub forma de fungi...
zic si eu
cauta pe net