| 夢想家兩次 a întrebat:

Voi credeti ca exista alte planete cu viata? Argumentati.Este o mare posibilitate de a fi viata si pe alte planete. Universul este infinit.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Cred in posibilitatea de a exista viata si pe alte planete.In primul rand daca universul nostru este infinit existenta altor fiinte vii este foarte posibile.In al doilea rand s-au gasit multe planete care au acelasi alcatuire cu Pamantul (turtit la poli si bombat la ecuador pe care inca nu se stie daca a existat sau exista... Nu cred in OZN-uri, dar cred in posibilitatea de a exista si alte fiinte vii in afara de cele de pe Terra

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Normal că există.
Dacă nu în galaxia noastră, atunci în alta.
Baftă!

| snzpaul a răspuns:

Da, cred.

| codrincodrin a răspuns:

Eu ma uit pe History si e fain. Mai exista viata si pe alte planete. Cu siguranta ca oamenii de acolo sau cu le-or zice sunt mai destepti decat noi. strict parerea mea.