| rolfenstein a întrebat:

Credeti ca exista vreun univers paralel in care sa se intample asta? o_O

http://9gag.com/gag/4461837

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Ce dur...dar totodata amuzant laughing

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orice e posibil.

| AikkoxD a răspuns:

Mă uitam la poza asta fix în ora de info, acum câteva mai multe ore.

| Polaris a răspuns:

Ce, reposturi? Pe bune, postul ăsta a fost acolo de când am auzit eu prima dată de 9gag.

| Foxie2 a răspuns:

Noi oamenii folosim mai multe lucruri pentru scopurile noastre, dar in comicul asta mai multe lucruri si fiinte folosesc omul pentru toate scopurile lor. E tocmai invers. Interesant...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu, dar ar fi interesant.

| Bitzy a răspuns:

Nu. laughing

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Nu ştiu dar în cel mai bun caz l-aş alege pe cel cu câinii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu jigniti natura!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ce posedat a facut-o pe ultima?

| umbrax a răspuns:

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alynn98 a răspuns:

Eu nu as vrea!

Întrebări recente