| timidu89 a întrebat:

Credeți că există un alt univers paralel al extratereștrilor? Cum explicati dispariția oamenilor în triunghiul Bermudelor?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2, Pe fundul mării, ceea e a mai rămas de la rechini.

| doctorandus a răspuns:

La numarul de zboruri/voiaje pe mare nu dispar procentual mai multi in Triunghiul Bermudelor decat in general.

| gabicoo a răspuns:

Există! Dragnea parcă îi zicea "statul paralel" (dacă tăcea nu făcea pârnaie)! Dar nu e în zona la care te referi tu! După cercetări minuțioase am ajuns la concluzia că e situat între următoarele puncte: palatul Victoria, Cotroceni și Casa Poporului! Și nu dispar oameni ci banii din buzunarele românilor!

| ReddY25 a răspuns:

1. Da, în Catalonia și 2. mi se pare un mister neelucidat, un soi de mit

| LordCristobal a răspuns:

Despre un posibil univers paralel al extratereștrilor am citit într-o carte intitulată,, Inuaki, reptilianul din mine"de Ariana Havah.
In aceasta carte se spune că lumea e condusă de o civilizație extraterestra numita annunaki care are controlul asupra băncilor, elitelor politice și tuturor industriilor.De asemenea cică acești extratereștri conduc din umbra lumea din alta dimensiune dictând cursul tuturor lucrurilor pe pământ.

| EliLeli a răspuns:

Nu-mi explic, nu sunt chiar asa tare. Tu cum iti explici?