| wdexwjmwd a întrebat:

Credeti ca sunt obsedat de jocuri virtuale daca imi vand organele pentru a putea baga bani in ele?

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Neah....asa face toata lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

OoOO vai draga mi-a placut mult raspunsul taulaughing

| Musique a răspuns:

Credem nenea, știm asta domnu', știm.

| LittleSue a răspuns:

Oh dar "obsedat" suna atat de dur...Hai sa spunem doar "pasionat". Foarte pasionat.

| JustMusic a răspuns:

Neah... inca esti la statiu de incepator.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu... ești perfcet normal, ce ți se pare ție anormal în asta?

| epurel a răspuns:

De ce nu? Şi eu fac la fel doar că. nu cu organele mele.

| Xtadelo a răspuns:

Normal ca nu.

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Welcome to Romania, bro!

| AnonimuszWss a răspuns:

Depinde de joc, daca te joci metin2 din partea mea vinde-ti creierul; ahh stai, n-ai.

| biwltyad a răspuns:

Nu in caz daca deja ti-ai vandut creierul

| AaNdYy a răspuns:

rolling on the floor du-te la psiholog, nici macar nu glumii cu asta.
Vinde-ti creierul, si asa nu mai ai nevoie de el :]] nimeni nu mai are.

| Rooobi a răspuns:

N-ai nimic bro esti complet normal... stii daca stai sa te gandesti unii chiar au nevoie de organele alea iar daca tu n-ai nevoie de ele si ai nevoie de iteme pe jocuri virtuale am decat sa-ti zic mai taie din ele da-le draculaughing

| Ratonhnhakéton a răspuns:

E absolut normal, acum mi-am vandut si eu creieru pentru niste jocuri pe Facebook.

| AleeePunct a răspuns:

laughing Toti facem asa

| AlexandraAndr a răspuns:

Nu! Chiar deloc! Este ceva obisnuit.winking

| boy13 a răspuns:

Esti primul proprietar al organelor?laughing

| paunescudaniel a răspuns:

Da...rau...

Întrebări recente