| VecinaDeLa3 a întrebat:

Credeti ca va avea succes campania?(ca acum e cel mai dezbatut topic)

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Orice as zice, sigur imi dai stupid...de ce sa ma mai chinui?

*IAR culege stupizi*

| Bastet a răspuns:

@SeaprincessÎsiSchimbaNumele

mai sunt 1524545 intrebari la care am raspuns. take a look

| AliceInMordor a răspuns:

Tot mai continuati cu circul asta?!? offf.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trimite-i o scrisoare ( voi chiar nu aveţi ce face)! Baftă!

| elasexygagica a răspuns:

Nope... o sa le treaca fitele astea de revolutionari pana saptamana viitoare stai tu linistit, Stela e constienta ca din stupizeniile unora si recunosc si ale mele face mult trafic si asta ii aduce un plus financiar asa ca isi racesc gura degeaba cu aceasta campanie fantoma, deja o dau in penibil...

| VecinaDeLa3 explică:

Acum sunt smechera, am reeditat intrebarea

| VecinaDeLa3 explică:

@bastet-nu cred

| VecinaDeLa3 explică:

@revolutional3xSustineCampaniaTPUrevive -deci tu cum susti campania? jignind pe altii? facebookul e ala cu banda albastra, poze, copii cool. poate vrei sa mergi acolo

| unknown3243 a răspuns:

Vad ca tu in loc de creier ai o gumita in cap!