| JetBlueJet a întrebat:

Credeti ca voi castiga la Bingo sau Lotto daca merg la Arsenie Boca sa ma rog laughing?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai daca mergi in genunchi de acasa pana acolo laughing

| JetBlueJet explică (pentru Salontanul):

In sfarsit o persoana optimista. Merci fratiwer' big grin

| JetBlueJet explică (pentru Salontanul):

Am o idee grozava.Ma pun in genunchi (in masina), iar ea merge, si stau asa pana la destinatie laughing

| Salontanul a răspuns (pentru JetBlueJet):

Bravo! rolling on the floor

| Salontanul a răspuns (pentru JetBlueJet):

Multumesc si eu! Chiar daca ti-as putea fi bunic nu fratior. laughing

| JetBlueJet explică (pentru Salontanul):

In locul tau eu m-as fi simtit mai tânără. big grin

| Salontanul a răspuns (pentru JetBlueJet):

In suflet ma simt tanar dar nu ma lasa reumatismul sa uit ca am trecut in deceniul al 6-lea.winking

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bineanteles.Peste vreo 50 de ani.

| RainmakerX a răspuns:

Daca mergi la Arsenie Boca sa vii si pe la mine ca oricum sunt in drum rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEOARECE Arsenie Boca te ajuta la probleme nu la vicii sau ego-uri happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi la Arsenie Boca castigi la loto fara ca macar sa-ti iei bilet.

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Atunci voi astepta happy

| eudoareuu a răspuns:

Da, cum sa nu? Sigur o sa castigi. Sunt 100% sigura. Du-te si roaga-te laughing
Acum fara misto, cred ca si tu stii asta, Arsenie Boca nu are nicio legutura cu castigatul la Lotto.

| JetBlueJet explică (pentru eudoareuu):

Am auzit ca face minuni happy Sa ma gandeam ca poate merge... laughing

| JetBlueJet explică (pentru eudoareuu):

Vorbin serios acum... Eu chiar credeam ca merge.

| JetBlueJet explică (pentru eudoareuu):

Razi tu.....razi happy Dar parca vezi peste cativa ani : X a castigat marele premiu la Bingo/Lotto laughing

| Fetitzacekurai a răspuns:

Daca te rogi lui Boca? Nu. Da incearca la Bocaciu (e varianta lui Boca-Picachiu)