| LiLu a întrebat:

Credeti in horoscop?
in ce zodie sunteti?

46 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Daaa! dar nu in horoscop, cat in caracterizarea zodiilor. e o adevarata realitatebatting eyelashes tongue...sunt o fecioara plina de ambitz si romantismhee hee big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt in zodia scorpion, dar eu sunt foarte "blanda" laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Emil, exact precum o mata laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea am incredere in horoscop happy Sunt zodia pesti happy

| lia a răspuns:

Nu pot spune ca de fiecare data ce prezice horoscopul se adevereste :-P In schimb, imi face placere sa il urmaresc in fiecare dimineata.
Sunt in zodia leuhappy

| ioanaa a răspuns:

Sunt in zodia leu si niciodata nu mi s-a indeplinit ce scria in horoscop...

| andi a răspuns:

Daca sta cineva cu o arma la capu' meu o sa spun atunci k virgula cred si in zana maselutza, rac... un rac fara frane...big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunt rac.Cateodata mi se potrivesc caracteristicile racului... dar cateodata nu.Am sensibilitatea care ii caracterizeaza pe raci... dar de fooarte multe ori sunt o adevarata leoaica.

| anonim a răspuns:

@lolita-mai sa fie, ai mai aparut si tu pe aici? si cat de ''blanda''poti fi? precum o mata? _P

mira
| mira a răspuns:

Nu cred deloc.Umanitate este mult mai diversa decat pot cuprinde cele 12 zodii. Mira

| Sara2 a răspuns:

Il mai citesc de plictiseala da nu prea cred, sunt zodia gemeni

mlm
| mlm a răspuns:

Nu, sint in gemeni.

| dulshe a răspuns:

Sunt zodia balanta si cred in horoscop deoarece mereu mi s-a intamplat ce scria in el

| Zoombe3 a răspuns:

Nu, pesti!

| NimeniCuActe a răspuns:

Nu cred in horrorscop, si sunt peste din 4 in 4 anihappy

Răspuns utilizator avertizat
| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu sunt scorpion(scorpio89happy )si ma uit la pasul fortuneibig grin

| s0nya a răspuns:

Eu sincer, nu prea cred. Sunt zodia Scorpion sau Sagetator(nu stiu sigur care, dar cred ca Scorpion).

| Teardrop:] a răspuns:

Nu prea..eu sunt pesti :-)

| Guitarlove a răspuns:

Hmm.Eu cred ca unele lucruri de potrivesc in horoscop, dar mi se pare totul atat de ciudat. Sunt pesti.Multe lucruri mi se potrivesc, dar nu cred in totalitate ca ce zice horoscopul ajuta.Este mai mult o simpla informatie, dar nu trebuie s-o iei in serios.happy
Andreea.

| just.for.you a răspuns:

Eu sunt leoaica nu cred in horosop desi unele lucruri s-au adeverit!:X

| Raluca_7548 a răspuns:

Leu..deobicei citesc horoscopul din revistele pentru fete..si de cele mai multe ori erau chiar adevarate.

| Raluca_7548 a răspuns:

Leu..deobicei citesc horoscopul din revistele pentru fete..si de cele mai multe ori erau chiar adevarate.

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Da intr-un fel cred in horoscop...si sunt foarte originala ma refer ca persoana. am niste avantaje:sunt nascuta pe 1 aprilie de ziua pacalelilor, numele meu inseamna curajoasa, sunt prima zodie in horoscop adica berbec si nu mele meu incepe cu a, prima litera din alfabet... ei bine ma simt speciala

| Iulian03 a răspuns:

Leu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, sunt gemeni, dar nu mi se prea implinesc prezicerile, cam niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea...
capricorn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Rac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara si tu mai multe ziare si compara-le. O sa-ti raspunzi imediat singur, cind o sa vezi cum se bat cap in cap horoscoapele alea.