| Absinth a întrebat:

Ce zodie sunteti? Credeti in zodiac?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Sunt capricorn. In zodiacul zilnic nu cred mereu, desi uneori si acela se potriveste. In schimb cand vine vorba de trasaturile specifice zodiei, mi se potrivesc in mare parte.

60 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sunt. [D]rac laughing

si cand spun adevaru cared. cand nu.nu laughing tonguewinking

nu prea cared... dar kateodata se nimereste sa spuna adevarulwinking :_*

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt ''berbec'' si nu cred in zodii.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt săgetător. Nu cred în zodiac.

cami
| cami a răspuns:

Fecioara sunt si eu. La multi ani fabiola! happy >big grin

| Ana a răspuns:

Sunt berbecbatting eyelashes
si nu cred in zodiac

| inna a răspuns:

Rac...nu cred

| xibalba a răspuns:

Cica sunt varsator, dar nu cred cine stie ce in aiurelile astea. adica mi se potrivesc trasaturile de caracter si sunt specifice cu cele ale zodiei varsator, dar nu la toti e asa... cunosc destule contraexemple, deci...

| c0rn3l1uss a răspuns:

I am so rac si nu creddevil

| SweetCandy a răspuns:

Varsatorbig grin da cred in zodiacbig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Scorpion. Cu ascendent in scorpion.
Nu mai citesc zodiacul.

| Pepper9 a răspuns:

Eu sunt Leu.Nu cred in zodiac, dar cateodata mi se potriveste.
La multi ani, Fabiola!:*

| diana a răspuns:

Eu sunt leu:*
Nu cred in zodiac.happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sunt in zodia berbec si cateodata cred si in zodiac?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
sunt zodia berbec, dar nu prea cred cu toate ca uneori se mai potrivesc big grin

| MM a răspuns:

Gemeni. Caracteristicile zodiei ma descriu perfect, dar horoscopul zilnic mi se potriveste ca nuca-n perete.

| Dorinel a răspuns:

Sagetator \m/

| Andraa a răspuns:

Gemeni, uneori.astazi chiar mi s-a potrivitbig grin

| PauLa.M a răspuns:

Gemeni...
Si... da, cateodata se potrivesc unele chestii... dar uneori nu au nici o legatura...

| fabiola a răspuns:

Eu sunt ultima Fecioara, adica maine e ziua mea! Cred in zodiac, dar nu in cel zilnic, scris in ziare sau spus la TV.

| fabiola a răspuns:

Va multumesc mult!

| Gabry a răspuns:

Pestisor big grin
Nu cred in zodiac(inainte credeam)se mai intampla sa aiba dreptate dar e o simpla coincidenta!

| r8driver a răspuns:

Rac...nu cred.

| kh1ss a răspuns:

Sunt Gemeni. Nu cred in horoscop, in zodiac... putin. Sunt niste chestii care se potrivesc cu zodiile, dar putine.

| nuamnuvreau a răspuns:

Eu sunt singurul si unicul varsator care a raspuns la intrebare...pana acum.Si da, cred in zodiac.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu sunt tauritza si nu cred in horoscopul zilnic dar cred in caracteristicile zodiei mele pentru ca in mare parte mi se potrivesc

| Lumy a răspuns:

Berbec
nu prea dar cateodata chiar se adevereste

| Lary a răspuns:

Sunt rac. Uneori se potriveste.big grin

| lencikk a răspuns:

Eusunt scorpiutza...mai se potrivesc unele chestii dar nu intodeauna... tu crezi?:d

| mada. a răspuns:

Sunt leuhappynu prea cred in horoscop desi uneori se potriveste...