| RockaruL a întrebat:

Credeti in incultura? http://www.tpu.ro/......ti-legile/
Nu cititi raspunsul care i l-am dat daca sunteti slabi de inger...

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E raportata!

| Bogdanux a răspuns:

E cumva intrebare pusa de [beep] aia careia ii place Selena? Oricum, link-ul nu mai e bun, deci intrebarea sigur a fost stearsa.Dar userul n-a fost suspendat...

On-topic: incultura e ca un virus.

| Bogdanux a răspuns:

@AlleLovesSelena

Mai vedem noi cine pe cine raporteazawinking.

| DaVà a răspuns:

Să-i vezi pe ăia care urăsc rapperii.F*tule morţi-n p*lă

| LoL a răspuns:

*sare direct la raspunsul lui RocăruL **aplauze, bravo bro' sunt cu tine; ii curge o lacrima*

| Șâret a răspuns:

Ah, și încă cât...
(nu știu dacă am făcut sau nu o cacofonie și nu-mi pasă.)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

AlleLovesSelena
Daca tu ai 17 ani eu sunt printesa Germaniei.

| CastorR a răspuns:

@AlleLovesSelena ...mda...copila de 10 ani care habar n-are ce e aia rock si se crede tare cu Selena Cometa aia care Suck la muzica.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

@Roackere...m`or trecut lacrimilee love struck
adica eu ascult rock de cateva saptamani si acum ma simt de parca il am in sange ` si parca m`am simtit jicnita de o fetita de 10 ani care e fan Besinela si Bibiron care spune ca rockul polueaza `... a dracu de retardata `.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

@AlleLovesSelena: ia nu mai da tu lectii de gramatica altora si uita-te in oglinda. pe noi ne doare undeva de ce muzica asculti tu, pentru ca gusturile nu se discuta, dar nici tie nu ar trebui sa-ti pese ce ascultam noi. daca nu-ti place asta e problema ta, nu a noastra.

| AdonisSmecherul a răspuns:

Omule cred ca fata aia nu are peste 9-10 ani.Si in plus eu cred ca are IQ -1 laughing Rock-ul exprima sentimentele celui care canta.Recunosc nu ma dau in vant dupa rock dar ma dau in vant dupa Iris si Crepuscul.Mie nu-mi place rockul turbat.P.S:Scuze de gramatica dar am probleme cu tastatura

| IFever a răspuns:

Baiiiiiiiiii -> ati raporat-o prea repede, unde dracu e postarea ei, vreau sa ma amuz si eu putintel! laughing)