| rossCopperman a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......-cocalari/ Hai va rog continouati

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Mi se pare o prostie sa fii emo sau rocker bine este adevarat nici cocalar nu este placut sa fii pur si simplu daca vrei sa fii la moda fii tu insati si imbraca-te cum iti place si daca vrei sa adopti un stil cauta altele in afara de emo, rocker, cocalar!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ascult rock si rapp dar nu sunt emo

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Rocker ` nu stiu de ce ` pur si simplu imi place rockul
dar nu rockul ala hard ( ca sa-i zic asa ) ala mai lent

| monykootza a răspuns:

Oamenii care nu sunt rockeri sau emo nu sunt neaparat tarani/ manelisti sau cocalari... asta pentru cultura ta generala. poate sunt doar NORMALIwinking