| OfficialFallingStar a întrebat:

Cristian este fiul sorei tatalui fiicei fratelui mamei Andreei, dar mama Andreei nu este sora cu mama lui Cristian.
Ce relatie de rudenie este intre Andreea si Cristian?

Raspunsul istet primeste *******Funda*******

Răspuns Câştigător
| anOnimăăăă a răspuns:

Sunt chiar frati laughing...

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cristian este fratele. unchiului mamei tatalui bunicii din partea matusii unchiului din partea mamei a andreei ...care e adoptata!

| cristi202 a răspuns:

Prea complicat pentru a gindi asa ceva la ora 20. 15happy. Numai citind intrebarea aproape ca mi s-a plimbat limba-n gurahappy. Ce sa mai vorbesc de gindit care cum si ce e.happy

| Geanina a răspuns:

Cristian e neputul andreei?

| daiana a răspuns:

Verisor? thinking

| calin_8208 a răspuns:

Fratele mamei Andreei are o fata, a carui tata este fratele mamei lui Cristian. Daca luati asa problema e logic raspunsulbig grin pacat ca nu am vazut mai devreme intrebarea crying
Sal