| Eunusunteusunttu a întrebat:

Cu ce animal va asemanati?laughing

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu un caine

NOname
| NOname a răspuns:

Of, parerile sunt impartite...
Unii spun "cu veverita", altii - "cu felina", unii spun "cu caine", altii - "cu vaca pitica". Acum mai stii?

| Bogdanux a răspuns:

Cu nici unul mai exact.Sau mai bine zis, o fuziune intre scorpion, lup, tigru, vultur si fluture, fiinte ce imi definesc personalitatea.

| Musique a răspuns:

Cu un vierme laughing

| KittyLoveBastet a răspuns:

Evident...Uita'te la nick si avatar! Nu se vede ca seman cu...

mine?

Răspuns utilizator avertizat
| elizabeth a răspuns:

Cu o bufnita care este si porecla mea, din cauza sprancenelor nu de alta...

| niku93 a răspuns:

Cu homo sapiens sapiens

Răspuns utilizator avertizat
| Deyu_4766 a răspuns:

Mda...cand sunt nervos ceva gen taur-cainelaughingCand is fericit iepurelaughing

| arcan_7531 a răspuns:

Pai ca si zodia cu leul, sunt bine facut, calm ca o mita dar daca ma enervez...

| Eunusunteusunttu explică:

ExtraordinarlaughingPai sunt inalta, deci girafa.Sunt slabuta, deci girafa.Sunt blonda cu suvite mai inchise, deci girafa.Cam asa ar fi logic.Dar mie imi plac cateii, Ciobanestii Mioritici(cu ei seamana mamaie...).Tu cu ce animal semeni? A semana sau a nu? Asta-i intrebarea.laughing