nony
| nony a întrebat:

Am o propunere. Ce-ar fi sa asemanati unii useri ( la alegere ) cu cate un animal happy? Adica, asa cum ii cunoasteti, ce animale ii definesc?

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Harciog - harciog.

| Barajag a răspuns:

Pe tine stiu ca te definesti ca fiind un motanel, nu stiu acum unul care zgarie sau care este bland?big grin
Imi plac delfinii, insa ma consider o ursoaicabatting eyelashes
Hraciog a disparut fara urma din cauza ca nu m-a gasit pe mine prin padure
Auran este o pisicuta care da mereu din coada
Soricelul (dragalasul), ufff pai daca nu l-am vazut nu am cum sa stiu daca e dragalashee hee
Daca imi mai aduc aminte voi reveni sa postezbig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dmonik- căprioară

| Tourniquet a răspuns:

Salutt. Userii pe care ii stiu :
Anonimii - popandai
Nony (tu) - un mic ursulet laughing
Ursoaica - o ursoaica marebatting eyelashes
Brigaela - un pinguinhee hee
Abh - o pisica laughing
Dya97 - tot o pisicutabatting eyelashes
Snowy - o tigroaicabatting eyelashes

Acestia sunt usrrii care mi-au venit in minte. Pa, pa.

P. s : se pun si adminii? RalucaTPU.ro - leoaica sefabatting eyelashes laughing

P. s2 : eu ma pun? Krissy99 (eu) : un iepuras miccc

| Klara a răspuns:

Sensei Bro Andrei e un tigru in calduri, si GenOm e un taur cu "cojones" happy

| MusicisMusic a răspuns:

Yana-Hamster
Nony-Urs Koala
Ionica-Cameleon
Pirvu-Tigru
Tipu-Melc
P1Tika-Pisica
Baby Blue-Catel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu stiu cu ce sa ma aseman pe mine insumi.nici nu stiu ce animal o fi dragalasul. o fi tarlifes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aouleooo Klara rolling on the floor Oricum, daca e sa te iei dupa zodie sint scorpion, na tongue

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Cand iti vad numele/intrebarile/avatarul/raspunsurile.
Nu pot sa nu ma gandesc la o veverita. thinking laughing whistling