| ripperstefan a întrebat:

Cu ce asemanati voi viata?

Răspuns Câştigător
| bracigliano a răspuns:

Cu o tigara,se aprinde cand te nasti,se consuma cat traiesti si daca de exemplu fumezi,bei,te droghezi e ca si cum ai trage din tigara mai repede si mai mult, deci o sa se cosume mai repede tigara, in paralel si viata.Cred ca a mea nu o sa fie prea lungalaughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O asemăn cu o curvă cu două fețe!
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu un joc in care nu poti decat sa speri la victorie. Sau cu o calatorie intamplatoare dar cu destinatia stiuta. Important e jocul sau calatoria, ca sfarsitul e in sol.

| lolly a răspuns:

Un film. are scenariu personaje. totulhappy

| Ramonaaaa a răspuns:

Cu un carusel de surprize happy.

| Daysukki a răspuns:

asta-i intrebare stiintifica?

| oCiudata a răspuns:

Viata este o Dama de Companie!

| Annd a răspuns:

Cu,, ce căcat mare cu moţ,, happy

| Crissuuu a răspuns:

Viata-i doar una-n care astepti iubire.

| emima a răspuns:

Viata este ca o petrecere in care fiecare dintre noi vine cand ai este momentul si pleaca cand petrecerea se termina

| noescape a răspuns:

Cu parul' de la fundu' vacii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu categoria la care ai pus întrebarea happy.