| nowar a întrebat:

Ati intalnit persoane cu care din intamplare, sa va asemanati destul de mult? (nu ma refer la aspectul fizic) thinking

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am întâlnit persoane cu care am avut interese comune și de cele mai multe ori, aceleași păreri în legătură cu diferite subiecte.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,numai aici pe TPU am intalnit 3 useri care se aseamana izbitor cu stilul meu de scris

| daniellle a răspuns:

Nu pot spune că ne asemănam complet, însă aveam aceleaşi gusturi, opinii şi cum spune şi Musique, interese comune. big grin

| DutziMutzi a răspuns:

Da, dar nu s-a intamplat foarte des