| Ayako a întrebat:

Cu ce povesti va speriau parintii cand erati mici?

Răspuns Câştigător
| Ajjdks a răspuns:

"Daca nu esti cuminte te dau la tigani!"

| Ayako explică (pentru Ajjdks):

Si mie imi spuneau asta. straight face

37 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

laughing si acum mi-e frica de tigani.
pe langa faptul ca imi ziceau ca sunt adoptata(tot de la tigani) si daca nu sunt cuminte ma dau inapoi...sad
uooff! tiganii astia. :-s

| MaliciousDeath a răspuns:

"In burtica ai 2 intestine. Daca nu mananci mancare, atunci celui mare i se va face foame si il va manca pe cel mai mic iar pe tine te va durea burta."

| Nanami利 a răspuns:

Daca nu fac curat, imi pune melodia lui Justin Bieber-Baby.

| epurel a răspuns:

Cu poveşti 3d, în care eram lovit cu ranga.

| ErrorFound a răspuns (pentru epurel):

Maaa, mai usor cu Half Life.

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu mai țin minte nimic de la 7 anilaughing

| Ayako explică (pentru єχcєєℓ):

Cumde?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ayako):

Bine și frumos...nici la grâdiniță nu mai știu ce am făcut...

| Ayako explică (pentru єχcєєℓ):

Erai drogat? laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ayako):

Nici asta nu mai știulaughing
Apropo drogată*hee hee

| Ayako explică (pentru єχcєєℓ):

Mersi fato ca m-ai corectat. happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ayako):

Ok asta a sunat dubioslaughing

| Ayako explică (pentru єχcєєℓ):

Mda.A sunat laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Pe mine nu mă minţeau.
La 3 ani mi-au zis că Moş Crăciun nu există.
La 4 ani mi-au zis că nu barza m-a adus, ci că am ieşit din burta lui maicămea.
La 5 ani îmi ziceau despre boli ciudate şi mie, evident, mi-a fost frică să mai fac orice.
La 8 ani mi-au distrus visul de a deveni cântăreaţă.
Iar acum pe cel de a deveni scriitoare sau de a-mi deschide propriul studio de animaţie în Japonia.

| Ayako explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Cam dur, nu?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ayako):

Mda. Dar măcar ştiu să mă descurc în viaţă, nu ca alţi idioţi care nici nu ştiu să meargă la cumpărături, că-şi iau o bluză cu trei milioane (o copilă superficială de la mine din clasă)

| Ayako explică (pentru 六兆年と一夜物語):

3 milioane pe o bluza?! Dar ce...are aur pe ea?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ayako):

Asta ziceam şi eu. Şi cică face: "Numai ţiganii nu-şi iau haine de firmă!".
Dacă nu am început să urlu la ea şi să îi zic totul pe faţă nu eram eu. Vroiam s-o bat, să revină la realitate din basmul ei, dar mă ţineau colegii din clasă că după tot eu ajungeam pârâtă.

| Ayako explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Ma c*c in hainele lor de firma.Astia nu au auzit de haine normale?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ayako):

Alea de firmă au doar eticheta în plus.
De banii cu care şi-a luat ea bluza, eu puteam să-mi umplu dulapul.

| Speed99 a răspuns:

Pai, am fost sechestrat de la 4 pana pe la 6 ani de catre mama si tata care mi-au zis ca eu am fost crescut de un caine iar ei m-au adoptat. Mda, mersi ca mi-ati stricat copilaria dragi parinti!

| Ayako explică (pentru Speed99):

Ciudat.

| KiduuDianaD a răspuns (pentru Speed99):

laughing Maxima asta

| Seducatorul a răspuns:

"Stai cuminte Rectificatorule ca iar te bag in groapa cu sobolani turbati"!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

"Luky si Boaca or sa vina dupa tine daca nu esti cuminte" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Vine mosu' cu sacu' si te fura!''

| Bia001 a răspuns:

,,vine babau si te papa " sau,, te dau la tigani"

| Foxyyyy a răspuns:

Imi spuneau : ''vine politistul dupa tine''. Nu stiu, imi era frica de ei, de mica eram certata cu legea smug. laughing

| IubesteEa a răspuns:

Povestea cu calaretul fara cap laughing))rolling on the floor)

| MIRUNAmyra a răspuns:

Vine babaul l-a tine, si bateau in geam, dar eu nu credeam, evident am fost crescuta de bunici de la 3 pana la 8 ani.

| Madalynutza28 a răspuns:

Pe ma speriau spunandu-mi:
"Vine Bau-Bau dupa tine si te ia si te duce la copii rai!" Doamne! Si pe atuncia credeam! Imi aminte : eram mica si mi-a spus asta (era intuneric in dormitor) si ma uitam pe zid si vedeam ceva intunecat (nu era nimic ) si credeam ca e Bau-Bau si mi-era foarte frica! De fapt si acum mi-e frica (apropa am tinut degetele incrutisate cund am spus" De fapt si acum mi-e frica")

| Wongraven a răspuns:

Cu un nenea mare care statea sub patul meu noaptea si daca nu imi macam legumele imi taia gatul. laughing

| Swaggggg a răspuns:

Cu : Bau Bau. laughing)