| Barajag a întrebat:

Cum va alintau parintii cand erati mici? mie imi ziceau nazdravanalaughing

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Piciu`laughing
Cand il aud pe tata ca imi zice asa in publichee hee

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Puişoric, maimuţic(fără a), căpriţa şi iepuraş ...ai zice că eram grădină zoo, nu copil...

| JeSa a răspuns:

Puicuţatonguehappy

| User a răspuns:

Paulic mic frustrated

| Ana213 a răspuns:

Mie Bobo sau bobuti laughing si inca imi mai spune asa ma rog pe mine ma cheama claudiuhee hee

| Pho3nix a răspuns:

Parintii imi ziceau nazdravanu...

| I.Love.Football a răspuns:

Sper sa nu fie nevoie de steluţe pentru a scrie asta laughing
Mie îmi spuneau : "Funduleţ".

| alexutzu00791 a răspuns:

Mie si acum mai imi zice popa capsunica

| Deea a răspuns:

Eu eram micuta si cu 2 fire de par in cap si mi se spunea noduletz laughing

| TeoIonela a răspuns:

Dodoiahappy

| moodyblues a răspuns:

Mda...imi spuneau,, puric''

| TzaCaNeL a răspuns:

Cand eram mai mic parintii si cu bunicul (D-zeu sa il odihneasca )imi ziceau " Iezisoru' " laughing( pe mine ma cheama Eduard ).
Si acum sunt alintat, dar de unchi. Imi zice Golane. laughing

| ing. a răspuns:

Buna.Imi ziceau in mai multe feluri:
"Frunza" laughing,"Capatana"(pentru ca mereu dadeam cu capul de tot felul de lucrurilaughing)"

| lostcontrol12 a răspuns:

Caprita.si vorbeam acum cu prietenul meu, si imi zicea ca stiau ei de ce imi zic asalaughing)

| lololololol a răspuns:

Vasilica, semanam mult cu tata si asta era numele lui.

| gyo a răspuns:

Tata si acum ma mai alinta(desi am 17), imi zice dodibig grin

si unele prietene imi mai zic titi(de la titirez) ca nu am stare deloc, daca sunt bine dispusa nu stau locului deloclaughing, innebunesc pe toata lumeabig grinlaughing

| Daniutza a răspuns:

Eu inca mai sunt alintatabig grin(am 11 ani)
Tata imi spune:pisi-chat(cateodata)
Mamaie imi spune:zana(deseori)

| filipiak a răspuns:

Flipstraight face si acum ma intreb de la ce vine...
culmea, dupa atata timp, inca ma mai striga lumea "flip"angry

| nutzu' a răspuns:

Prezervativ...gaurit...stiti bancul cu indienii? laughing
- Tată, de ce-l cheamă pe fratele meu mai mare Tunetul Văilor?
- Pentru că în momentul în care l-am conceput afară tuna foarte puternic.
- Dar pe sora mea de ce o cheamă Luna Salbatică?
- Pentru ca am conceput-o într-o seară cu lună plină. Dar ce-i cu toate întrebările astea, măi Prezervativ Găurit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma alintau pentru ca nu imi placea sa fiu alintata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghioarla, cel mai adesea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala micu', pentru ca sint cel mai mic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aricica, imi scoteam si atunci tepii...si in plus, dorm inghemuita precum aricii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi,, Carmen de Bizet``,,, nitza`` ...mai la misto imi ziceau, nu merge cu alintari.

| Sniper a răspuns:

Eu nici nu mai stiu laughing

| BaddieBae a răspuns:

Pe mine goanga pentru ca mergeam mai mult in 4 labe