| MajorAsshole a întrebat:

Cu riscul sa fi gresit categoria si sa fiu "rastignit", va recomand sa vedeti cum fata asta pune o intrebare si apoi isi raspunde singura, ca si cum ar fi uitat complet ca ea a pus intrebarea :)) http://www.tpu.ro/......evizor-la/

14 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

E una si aceeasi persoana, m-am uitat la profiluri, poate ca a baut ceva si a vazut intrebare ei si a zis"ni ce prooastaa puii scuipchioasi intre uachi" si si-a raspuns singura.
Or maybe:
A incercat sa-si dea singura o funda
Or maybe:
e nebuna.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Credea că-şi poate da fundă singură laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| AlQaeda a răspuns:

Probabil ca este alt user cu acelasi nume sau... dracu stie... probabil chiar si-a raspuns singura laughing

| lipitoOarea a răspuns:

Pacat ca nu-si poate da funda! laughing.

| Asdfasdefta a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rolling on the floor rolling on the floor

| DeeaBlondiii a răspuns:

Cred ca s-a lovit la caplaughing...

| zooooza a răspuns:

rolling on the floor prea penala faza laughing
era 22:09 cand si-a dat raspunsul. Poate daduse ceva pe gat ca de dimineata pana la 10 seara e cale lunga.Deci e si asta o varianta
rolling on the floor)

| BlueEyes a răspuns:

Are dubla personalitate laughing

| MissJupiter a răspuns:

Asa ceva nu am mai vazut! rolling on the floor o fi incercat sa isi dea singura funda

| XxLorexX a răspuns:

Hai ca asta e chiar buna! rolling on the floor Mai nou trebuie sa ne raspundem singuri la intrebari! laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea și-a răspuns, people, scrie SuntEmo explică:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cu stupizii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a pus o intrebare ca sa isi dea funda pe celalalt cont si a uitat sa se delogheze. laughing