| anonim_4396 a întrebat:

Am avut probleme cu virusii de telefon si am resetat telefonul (aducerea la setarile din fabrica)+am folosit optiunea "Safe mode".

Din cand in cand imi apar"goluri negre" pe anumite pagini de internet(de ex. si aici pe site-ul TPU).

Vedeti intrebarea mea precedenta in care am explicat mai amanuntit problemele cu care ma confrunt.

Experti in tehnologie va rog ajutati-ma cu un sfat, orice.

Http://www.tpu.ro/......-a-fost_1/

Va multumes anticipated si ofer o MEGAFUNDA!

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

Salut,nu cred ca este virus o data ce ai dat resetare, dar pentru orice eventualitate descarca karspeski, e cal mai bun
eu am scos troianul cu el
fundda?