| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac manelele si cui ii place rock-ul?
Hai sa vad cati cocalari sunt pe aici laughing
(stiu ca nu e categoria buna)
*rock*

Răspuns Câştigător
| ViezurE a răspuns:

Hai frate lasă-mă, acum toţi sunteţi rockeri...

| Needle a răspuns (pentru ViezurE):

Eu una sunt...nu stiu de restul, sunt sigura ca sunt si cocalari printre noi dar nu au vrut sa se faca de ras si nu au raspuns.

| ViezurE a răspuns (pentru Needle):

Dacă zic ce trupe ascult, faceţi toţi "ha?".În fine cocalari sunt cu sutele pe TPU.Se ştiu ei.

| Needle a răspuns (pentru ViezurE):

Ce trupe asculti...ia sa vad de e asa iesit din comun laughing

| ViezurE a răspuns (pentru Needle):

Ok.Ascult următoarele : Alice in chains,black sabbath,bandwithnoname,ektomorf,ac/dc,iron maiden,iron monkey,Angel witch,Steppenwolf, Acid Bath, 2Pu,Dio,Behemoth, Slipknot,Cradle of filth,Judas Priest,Lordi,Kiss,Nazareth,murder dolls,Motorhead,Incantation,Alice Cooper,Zyklon,gorgoroth,Rammstein,Helloween,Celtic Frost,Iron mask,Hammerfall,Anthrax,Metallica,Black boned angel, Grim, estatic fear...ETC Ascult mult mai multe trupe, astea sunt în principal.Baftă! Poate asculţi câteva big grin

| LikeARollingStone a răspuns (pentru ViezurE):

Mare adevar ai graitlaughing

56 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Manelele sunt viata mea. Uite o manea pe sistem:

http://www.youtube.com/watch?v=7-nWOUDGGL8&ob=av2e

| Needle a răspuns (pentru Bogdanux):

Da...sa stii ca imi place maneaua asta laughing

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Bogdanux):

Iubesc maneaua asta!

| PotcaPădurii a răspuns:

Te rog, uita-te la nume si la avatar...

| Needle a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Da de tine mi-am dat deja seama de ce asculti si de aia mi se pare ca esti de treabawinking

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Needle):

Te-am scos cumva din sarite cu Alice Cooper? big grin

| Needle a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu...dc sa ma scoti din sarite big grin

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Needle):

Eh...
Ce mai conteaza...

| Needle a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Am zis ca mi-am dat seama de ce asculti (adica nu asculti manele) la asta ma refeream... daca ai inteles alt ceva

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Needle):

Asta am inteles...
Nu te speria...
Tot ce scriu pe la t/a imagineazati ca e pe un ton poznas
Nu fi suparata pe mine!puppy dog eyes

| Needle a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu nu cum sa fiu suparata pe tine laughing

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Manielele ie viata mia!

| Needle a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Se vede dupa cum scrii

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Needle):

rolling on the floor) Omfg,lumea nu mai stie ce inseamna ironia in ziua de azi? Good Lord,suntem la T/A! Uite,iti raspund altfel:Nu imi plac manelele, nu le suport, nu le ascult.Ascult rock si subgenuri ale rock-ului, in special black si death metal, happy? rolling on the floor

| Needle a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

DAAA very happy laughing
(hai hai lasa-ma sa postezzz)

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Needle):

Facea la mişto...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Manelele e veata mea love struck

| Broadband a răspuns:

Cred ca nu exista om sa nu-i placa o singura manea,

vine vorba, te duci la un chef si te cam ia vodka de cap si zici: ia baga ba pe-aia cu "chef de chef"

eu personal ascult toate genurile de muzica.

| Needle a răspuns (pentru Broadband):

Mda...daca te duci la petrecerea uni cocalar normal ca asculti ca doar nu te duci cu setu de CD-uri dupa tine si ii obligi pe aia sa puna rock dar asta nu inseamna ca iti place...pe mine una cand aud ritmul ala de manea ma apuca nervii laughing

| ViezurE a răspuns (pentru Broadband):

Mă tu te duci la petreceri de cocalari.Du-te la o petrecere de rockeri să vezi acolo.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu votez pentru hip-hop

| Loveis4free a răspuns:

Mda...mie clar imi place rock-ul dar sunt sigura ca majoritatea astora de aici danseaza din buric pan casa si ca sa nu se faca de ras zic ca le place rock-ul

| asjkldfg a răspuns:

Rock-ul

| Fiction a răspuns:

Era sa sparg capul la unu' care asculta manele...Dar sunt prea tanara sa am probleme de genul asta...

Răspuns utilizator avertizat
| Lilly095 a răspuns:

Eu prefer rock-ul...manelele ma enerveaza la culme.Dar tu ce preferi?

| Needle a răspuns (pentru Lilly095):

Tot rock...imi pica urechile cand aud ritmul de manea laughing

| LAYILA a răspuns:

♪hard style :-)♪

| LAYILA a răspuns:

♪hard style, hard style :-)♪

| PredatoR a răspuns:

Manele, vreo problema?thinking

| rockerita39 a răspuns:

Rock for live!♥

| DanDannn a răspuns:

Rock Rullz

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Crezi ca o manelista s-ar boteza dupa un demon?
Rock 100%
Anti manele 100%

| NoNameo a răspuns:

Nicolae Gota foreverrolling on the floor Glumeam mas da dracu daca as asculta asa ceva eu personal ascult Death Metal trupa preferata fiind sodom

| NoNameo a răspuns:

Ma voi astia de ziserati rock toti. voi nici nu stiti ce e ala rock (50% dintre voie) ati zis si voi asa sa nu va faceti de ras.

| valutzza a răspuns:

Pai mie nu imi plac nici manelele nici rock-ul.adica nu prea ascut.mai mult ascult dance, hip-hop etc.

| Făraş a răspuns:

Mie imi place rockul sunt fan panik ti iti place rockul? funda?

| AlexyLuvvU a răspuns:

Rock on! \m/ [asta spune tot, nu-i asa? laughing]

| rotariurazvan a răspuns:

Rock

| DeneRicky a răspuns:

Eu una sunt in potriva manelelor, pot sa spun ca le urasc numai romanii au acest gen de muzica.ROCK clar e viata mea si nu asa asculta in viata mea manele nici sa imi dai bani nu asa asculta.Sunt in potriva lor de cand ma cunosc.Nu vreau sa va jignesc dar numai tiganii asculta manele, parerea mea.Deci la intrebare ta raspund clar:ROCK-UL.

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Aceasta intrebare a mai fost pusa

| Needle a răspuns (pentru CocalaraRockerita1989):

Probabil a fost pusa dar sigur nu de mine pentru ca eu nu am vazut-o

| Stefania_8677 a răspuns:

Rock-ul

| kamitza a răspuns:

Macar sti ke anseamna kokalar?

| daisy93 a răspuns:

Rock... cu siguranta \m/