| M4RK a întrebat:

La cine ii plac manelele? spuneti una care va place

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Mie i-mi plac.
Dar cand i-mi place una ma satur repede de ea.
Nicolae guta si Sorina -nunta, e mistowinking

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lu mie nu imi place manelele laughing tongue

| SweetCandy a răspuns:

La mie nu imi place manelelerolling on the floorrolling on the floor

| Sabwy a răspuns:

. mie nu-mi plac dar este una care asa ma distreaza. Sex simbol si gagicar a lu Vali Vijelie si mai este inca unu pe care habar nu am cum il cheama.

| cLaudYu a răspuns:

Mie imi plac.
Cristi Dules: Sus cu maneaua...

| dadaaaaa a răspuns:

Mie imi plac...destul de mullteeeee...de ex una ce o asc acum Florin Salam-As plange.sau Copilu de aur-Din rai tu ai coborat...Copilul de aur-Fie rau sau fi bine...si mulllte alteleeeeee

Răspuns utilizator avertizat
| Ellena a răspuns:

Mai ascult si manele denalea de dragostehee hee...cand ma apucalaughinglaughing

| Sara2 a răspuns:

Costel ciofu si leonard- toti banii din lume love struck
nicolae si nicoleta guta- mama love struck
florin salam - as da timpul acum inapoi (trista)
si sunt multe fff frumoase mie imi plac mult manelele

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_4752 a răspuns:

Pai in primul rand la mine nu place manelelelaughing, in al doilea rand parerea mea este ca manelele reprezinta un simbol al inculturii, si sincer.nu am nimic cu tine insa se vede dupa felul in care scrii ca esti manelist...mai invata sa scrii si poate o sa primesti raspunsuri pe masurahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine sigur nu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa nu te mai caca pe tine ca esti prima la dat din fund sau ce mai vrei tu mare rockeritza dupa cum spuneam laughingrolling on the floor