| facepalmlol a întrebat:

Cum a fost ziua voastra preferata din toata saptamana, si adica "LUNEA"?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ueaaaa,a fost naucitoare! :-&
*-*

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu lunea, dorm.

| Andutsaa a răspuns:

A fost....plictisitoare! laughing

| JustMusic a răspuns:

Pai, nu am dormid decat 3 ore azi noapte, dimineata cand am iesit era un ditamai troianu prin care a trebuit sa merg juamte de ora sa ajung la statia de taxi, prima ora test la geografie cu un subiect de care habar nu am avut ce sa-i scriu, scandalul nelipsit cu diriga, si 2 ore de economie.

| GroparuVesel a răspuns:

A fost si inca mai este.
*gropar face*

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Naspa! x_x Am luat 3 la mate! love struck laughing

| Ashadow a răspuns:

Pai, dimineata am uitat sa ma trezesc, in graba am lasat usa deschisa la camera mea si cand m-am intors...catelul..camera.

| Xtadelo a răspuns:

Super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput cu un 4 la religie... doar atat.

| mola a răspuns:

Naspa. Un test la sociologie - 10.

| 00AName00 a răspuns:

Pai ca intotdeauna:oribila.

| Chronicles a răspuns:

Super-fantastic-minunat-super-ultra-mega-tare plictisitoare.

| IAmAFreak a răspuns:

Pot spune, cu surprindere, ca a fost buna: am luat 8 la mate, 7 la bio, nu am sarit lada la spor si am scapat de ascultare la istorie. Saptamana a inceput bine, in comparatie cu altele laughing

| amiX a răspuns:

Ca "JOIA" trecuta

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeiia a răspuns:

Pai, pentru mine a fost superba tongue, excluzand faptul ca sunt racita big grin. A ta cum fost?

| BlueDreamsss a răspuns:

Pai sincer a fost cam naspa...am cam avut nervilaughing

| terresa a răspuns:

Rea