| DiyanAndorea a întrebat:

Care este ziua voastra preferata din saptamana?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Inceputurile de saptamana ma fac oarecum fericit.Dar in fiecare zi e o fericire pentru ca sunt sanatos, ma trezesc si ma gandesc la acei oameni care nu se pot misca, sau la acei oameni inchisi in inchsori pe nedrept.(sau nubig grin) Oricum fiecare zi ar trebui sa pretuim ce avem >.< Dar de ar fi sa aleg o zi, ar fi luni big grin ca incepe saptamana si vineri ca vine weekendul laughing

7 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Vineri

| SimonaCristina a răspuns:

Sambata este ziua mea preferata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica, ca nu se munceste laughing
pacat ca vine vara si se duce si ziua aia de stat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sâmbăta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata pentru ca-i prima zi din wekeend si pot sa lenevesc. Duminica deja trebuie sa ma pregatesc de scoala.

| DiyanAndorea explică:

Asa este.Si eu prefer lunea si vinerea deoarece ele sunt cele mai usoare

| Andrei9822 a răspuns:

Viiiiineri... happy