| Lyndsey a întrebat:

Care este ziua voastra preferata din saptamana? De ce? Dar care este ziua voastra cel mai putin preferata din saptamana? De ce? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai ziua mea favorita e sambata si apoi vinereahappy
Ziua care-mi displace, lunea.
Zilele mele favorite sunt doar vineri si sambata, duminica imi place asa si asa iar restul nu-mi placbig grinDar in vacanta imi plac toate zilelelaughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent nu am zi favorita.

| roxkiss a răspuns:

Duminica simbata si vinerea le iubesc acelelalte nu, de ce? pentru ca e scoala in acelelalte...

| TatianaCecilia a răspuns:

Hmm...ziua mea preferat este miercuri. Poate pentru ca in ultimile luni, miercuri a picat tot timpul in zi de salar, miercuri am fost avansata in functie, ziua mea a picat miercuri.Iar ziua care nu-mi place deloc e luni, e greu sa te trezesti, lucrurile merg tot pe dos

| Corina300 a răspuns:

Duminica este ziua mea preferata, pentru ca nu este scoala, este o zi in care nu se munceste si in care te poti relaxa. Vinerea este o zi mai putin preferata de mine, deoarece este sfarsitul saptamanii, sunt obosita, plictisita, iar in aceasta zi am toate materiile grele la scoala