| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care este ziua voastra preferata din saptamana? bring it on

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu am o zi speciala, hai ca aleg vineri, intr o zi de vineri m-am si nascut

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sambata, dar nu simt diferente mari intre zilele saptamanii, ca lucrez tot timpul big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Luni. Sunt sadică.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sambata.

| Eduard619 a răspuns:

Ziua de bursa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercurea este ziua preferata din saptamana deoarece atunci petrec cel mai mult timp cu familia mea.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Vineri happy

| Yasmin875 a răspuns:

Vineri deoarece abia aștept să vină weekend-ul.Sunt cel mai bine dispusă în ziua aia. Urasc din tot sufletul duminica deoarece mi se pare că această zi are legătură cu biserica.Eu nu cred în Dumnezeu.

| Superior a răspuns (pentru Yasmin875):

Wow si ce daca are legatura cu Dumnezeu? Mai nou e edgy sa-l urasti, nu doar sa nu crezi? :O

| DenisaNicoletaG explică (pentru Yasmin875):

Si eu tot asa.

| August99 a răspuns:

Joi vineri sambata

| VictorFenrir a răspuns:

Sambata

| Fumiko a răspuns:

Miercuri si vineri

| Vanishgold a răspuns:

Luni. E ziua care îmi dă impresia unui nou început. Îmi place.

| YellowAngel a răspuns:

Vineri

| georgyanaaa a răspuns:

Marti si joi
ale tale

| DenisaNicoletaG explică (pentru georgyanaaa):

Luni in niciun caz. Cred ca miercuri, vineri, sambata si duminica, dar mai mult vineri si sambata.

| MajinVegeta a răspuns:

Sambata, ca nu e nici ziua odihnei, poti face ce vrei, si sunt si toti liberi(aproape toti).

| Socke a răspuns:

Vineri si sambata