Cum ar arata vedetele daca n-ar fi vedete?

V-ati intrebat vreodata cum ar arata vedetele daca n-ar avea la dispozitie toate echipele de profesionisti care se ocupa de toate detaliile? Daca ar fi pur si simplu oameni de rand? Danny Evans a facut asta, dar le-a si photoshopat.

Rezultatele mai jos. Care vi se par cei mai amuzanti?

Mai multe poze aici

Alexandra - TPU

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ha ha, ce bandit e Danny Evans ăsta!
Unele vedete sunt aproape de nerecunoscut.
A fost cam sadic cu ele, dar măcar ne-a amuzat...și ne-a dat încă un motiv să ne placem așa cum suntem. Cred că asta a fost și intenția de fapt.
Haioasă postare.

| Musique a răspuns:

Noi cum am arăta dacă am fi vedete? thinking
Uneori mă bucur de ceea ce sunt.

| AikkoxD a răspuns:

Miley Cyrus are o faţă de pus în ramă şi trimisă la alcoolici anonimi.

| Pufi1999 a răspuns:

Totusi sunt cam prea exagerate. Tunsori din anii 80' si haine demodate de acu' vreo 20 de ani?

caramela
| caramela a răspuns:

Cu siguranta daca nu ar fi fhotoshop si make up nu cred ca ar mai dori sa apara la televizor/presa vedetele, nu exagerez, dar pe 80% au nevoie de asa ceva.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Au ajuns vedete.Bravo lor.

| Brâncuşi a răspuns:

Este problema lor cum arata...Nu le influenteaza cu nimic.

| iKeel a răspuns:

Sunt urâte pozele, mă cac pe mine de frică.

| Urpaniel a răspuns:

Ăştia vedete? Exageraţi.

| Vibrations a răspuns:

La Miley Cyrus nu văd sincer vreo diferență

| Kremlin a răspuns:

Cui îî pasă?

| GuUumitza a răspuns:

Hmm eu cred ca vedetele trebuie sa fie vedete in domeniul in care s-au afirmat. Muzicienii se chinuie sa arate bine doar de ochii lumii, dar mai nou cei din muzica nu se afirma prin voce ci prin corp. Totul e cu susul in jos laughing

| denisa2003 a răspuns:

Da ai dreptate

| Raiku a răspuns:

Daca vedetele n-ar mai fi vedete ar arata ca orcine alt cineva.

| karina2001 a răspuns:

Ce față are Angelina!