| cr1571n3l a întrebat:

Eu urasc pe toate felurile de vedete, rockstari, popstari etc. sunt singurul care uraste vedetele? este cineva ca mine?

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Bine facibatting eyelashes

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Refugiaza-te in cultura autentica si vei fi mai castigat. Specializeaza-te in ceva, practica un sport si ignora astfel vedetele.

| Annitu a răspuns:

Ms pentru fundicioarabig grinlaughing)

| thealchemist a răspuns:

Eu urasc in general tot ceea ce prea popular, pe placul maselor. cultura de masa, pe placul multimii nu cred ca poate avea valoare (cu citeva exceptii, putine si care confirma regula).

| Sinedd a răspuns:

De ce?