| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata o lume mai buna in viziunea ta?

Răspuns Câştigător
| Anisia170 a răspuns:

O lume in care politia sa faca ceva

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În viziunea mea e mai rea, mai seacă...

| Furculingură a răspuns:

Lumea ar fi mai bună fără telefoane roz.

| zurick a răspuns:

O lume in care sa-ti fie frica de tine insuti...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Perfect fara tine

| Ashadow a răspuns:

Oho,da-mi arme, munitie nelimitata si un permis de vanatoare si o fac eu un loc mai bun.
Asa e, era sa ma nimereasca un GPN(gainat picator neidentificat) azi.Ii port pica acelui porumbel.
Nota: pasarile alea misca, d-aia-mi trebuie munitie nelimitata.

| suităr a răspuns:

Oare ce răspuns să-ți las?
Oh wait...

| Speed99 a răspuns:

De ce dracu' ai semne satanice in avatar?

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

De smecher. Iar Ochiul lui Horus este un simbol asociat mai mult cu Illuminati.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am scris "semn satanic" pentru ca (,) credeam ca stii ca Illuminati folosesc semne satanice. Deci rezulta ca avatarul tau e satanic.

| Axys a răspuns:

Buna

o lume mai buna ma cu credinta! in Dumnezeu

| Crâstoşelul a răspuns (pentru Axys):

Ce milă-mi e de tine...

| LordBolton a răspuns:

O lume plina de arme.

| Neverwas a răspuns:

Daca lumea ar fi un loc mai crud, oamenii ar fi fortati sa devina mai buni.
Raspuns evident.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu: o lume în care eu să nu exist.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

O lume mai buna e cand ma scol dimineata si vad ca e 9 si n-am auzit alarma asa ca ma bag inapoi la culcare.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Eu cred ca fiecare isi creeaza o lume a lui, am dreptate?

| Addèx33 a răspuns:

Degeaba visăm.Nu se va întampla.

| AlexandraRock15 a răspuns:

Toata lumea, moarta big grin

| emmyxd a răspuns:

O lume mai buna ar fi daca nu ar omori cainii fara vina, daca copii nu ar mai lovi batranii ce au fost si ei copii si daca nu ar mai fi batjocura de copii prea scunzi/inalti/grasi/slabi. ^_^