| kriskiky a întrebat:

Cum arata scoala perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Nymeria a răspuns:

Care scoala? big grin

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E perfectă numai în vacanță.

| sddsdsdewre a răspuns:

In fiecare zi de scoala jucam orice in grup.Iar ca premii ne duc in excursii si ne dau prajituri.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

~ Scoala perfecta pentru mine?
Pai sa nu uitam ca daca tot vrem ca sa fie perfecta, atunci cuvintele : banci, scoala, ore, profesori, manuale ar trebui sa dispara din limbajul nostru, Roman!
Iar scoala perfecta pentru mine nu existaa devil!

| LoveToHate a răspuns:

Învăţaţi! Învăţaţi! Învăţaţi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa arate? Perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să dispară manualele şi profesorii? Păi nu ar mai fi o şcoală, ci un loc lipsit de importanţă, unde ai putea doar pierde timp.
Dar dacă mă uit la rezultatele de la bacalaureat, nu mă miră că mai toţi doresc să nu existe iadul ăsta numit "şcoală". Numele dă fiori, nu?

În fine. Şcoala va fi perfectă pentru mine atunci când în pauze o să se pună Megadeth obligatoriu.

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Singuru lucru frumos din ce ai spus tu e trupa MegaDethbig grin.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Arata cu degetul in nas.

Răspuns utilizator avertizat
| S8N a răspuns:

Scoala perfecta nu ar avea cuvintele:
Banci, Profesori, Invatamant, ci ar fi asa:

Automat de jeleuri, Hamburgeri gratis, Party in fiecare zi si 1 ora de scoala, asta dda viata big grin.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Cu lacat la poarta

| Rooobi a răspuns:

Goala

| leftside a răspuns:

Invizibila.

| Kisie a răspuns:

arsarolling on the floor

| sebyse a răspuns:

Cu perina la ore

| AnimeLife123 a răspuns:

Daramata

| aliiluvyou a răspuns:

Inchisa. laughing

| Monstercat a răspuns:

Vacanța. laughing